1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg-katip üzerinden geriye dönük yapılan inceleme-staj zorunluluğu

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Anıl Pehlivan tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    sorunun giderilmesini bir an önce bekliyoruz... moral bozucu...
  2. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bugün yolladım staj belgemi ve dilekçemi bakalım ne zaman açılacak ?
  3. burçin kondur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    102621
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba,
    sınavı yeni geçtim. c sınıfıyım. isg katip'e bugün giriş yapmayı denedim bilgilerimi girdikten sonra eski soyismim çıktı ve sınav sonucum görüntülenmedi. oysaki sınava yeni soyismimle girdim. nasıl bir problem olabilir?
  4. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu bakanlık bu uzmanları öldürür. ne çektik bea !
  5. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    iş kazası :eek:
  6. MerveUngoren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İnanılmaz saçma bi olay. sayısız staj evrakı imzaladım. şimdi senin staj evrakın yok belgen pasif diyorlar. Böyle şey mi olur ya. Bizi firmalarımızın karşısında çok zor duruma düşürüyorlar. Rezalet!!!
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşımızın sorusu,ne cevap yazacağımı bilemedim..İlgililerin isgkatip ve belge hususunda acil olarak sorunları çözmelerini beklemekten başka bir çare yok gibi..

8. MerveUngoren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İsg belgesi aktif hale gelen arkadaşlar var mı aramızda? Ben bir haftadır bekliyorum. Hala dönüş yok :(
  9. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim de durumum aynı, hala belgem aktif hale gelmedi. Bekliyoruz bakalım...
  10. Gökhan Kelebek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    105041
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben siınaviı kazandiım nasiıl yol izlemeliyim diye 170 i aradiıgğiımda bana belgeniz iptal edilmisş demisşlerdi yani 170 e guüvenmeyin
  11. MerveUngoren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar ben yetkilendirme ile görüştüm. Uygulama raporumuzda (staj) tarih olması gerekiyormuş. Ancak o şekilde geçerli oluyormuş staj evrakı.
  12. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benim belge tekrar aktifleşti arkadaşlar, 5 günde çözüldü işim...
  13. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    Benim belgem aktif değil ...eğitim kurumundan haftaya dosyaları alip bakanliga gonderecegim...