1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katip acil yardim...

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve osman0592 tarafından 9 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. osman0592 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Benim part time calistigim isyeri daha isg katip uzerinden sozlesme yapmadi. Ben simdi isi birakacam ama maasimi bekliyorum. Yeni isimi de buldum. Tam zamanli olarak isg katip uzerimden kayidim yapilacak. Ama onceki isyeride bu benim uzerime isyeri atayacagini soyledi. Ben onay vermeyecegim tabi. Ya simdi ben bu yeni yerle isg katip uzerinden sozlesme yaptigimda bu eski yer bana sozlesme yapmaya kalkarsa benim baaka yerle sozlesme yaptigimi anlayabilir mi? Yani 2 yerle sozlesme olmayacagini biliyorum. Ama eski isyerim bunu anlayabilir mi?
  2. krmlseker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    tam zamanlı içe görevlendirmeniz yapıldıktan sonra bir başka yer size isg katipten sözleşme gönderemez sistem buna izin vermiyor..dolayısı ile sizin başka yerle sözleşme yaptığınızı anlayacaklardır.
  3. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Siz onay vermediğiniz sürece yapılacak atamaların herhangi bir hükmü siz onaylamadığınız sürece yoktur.
    İçiniz rahat olsun..
    O şekilde T.C Kimlik numarasını bildiğimiz tüm uzmanları isg katipten atama yapardık!!
  4. Emine Günbatar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    18410
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yeni yer tam süreli atarsa eski yer hata verir.
  5. osman0592 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Ya aslinda sozlesme gonderildi ama ben onay vermedim daha. Bu sekilde baska osgb ile sozlesme yapabilir miyim?
  6. krmlseker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    onay vermediyseniz diğer yerle sözleşme yapılır...
  7. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Onaylamadığınız sözleşme zaten geçersizdir. Ayrıca onaylasanız da İPTAL etmek yine sizin elinizde ..