1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katip acil yardim...???

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve osman0592 tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. osman0592 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Bana iki ayri isyerinden sozlesme geldi. Birisi eski isyerimden digeri ise yeni isyerimden. Eski isyerimin isi biraktigimdan haberi yok. Parami almak icin haber vermedim. Onlarda daha 6 ay sonra yeni kayit yaptilar. Simdi bana isg onayi verde maasini yatiralim diyorlar. Ben maasimi alamiyorum vermiyorlar. 15 inde vereceklerdi ama vermediler. Simdi yeni isyerimde bana sozlesme gonderdi. Sistemde ikiside onay bekliyor. Ben eski isyerini onaylarsam yeni yerdeki sozlesmem iptal olur mu? Durum biraz karisik ama napacagimi bilemiyorum. Yardim ederseniz sevinirim :)
  2. z.ogunn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    eski işyerini onaylarsanız yenisi iptal olmaz. zaten daha önce onaylamış olsaydınız yeni işyeri isg katip görevlendirmenizi yapamazdı, sizin açınızdan iyi olmuş yani:) eskiyi onaylayıp paranızı aldıktan sonra iptal edin ve yenisini onaylayın. isg katip sistemi zaten karma karışık bir sistem.
  3. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İş yerinizin yapmış olduğu atama süresi önemli. Süre eğer 180+37 saatin içerisinde oluyorsa 2 sözleşmeyi de onaylarsınız ve paranızı alınca da iptal edersiniz.
  4. osman0592 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Eski isyeri ice gorevlendirme yapmis. Sadece 1 saatim gorunuyor.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 17 Mart 2015 ---
    Birde bana bu yeni isyerimi nasil oyalayabilirim soylesen :)
  5. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Eskiyi onayla yeniyi bir kaç gün beklet. Ne bileyim sisteme giremiyorum felan de. Sonra maaşını al ve eskiyi iptal et. Bunları şu şekilde yaparsın: katip e gir sözleşmeler e tıkla orda görürsün detayları. Sözleşmeye tıkladığında onayla yada iptal butonları çıkar yukarıda. Ordan eskiyi onayla yenisi için herhangi bir işlem yapma. Maaşını aldıktan sonra eskiyi iptal et yeniyi onayla.
  6. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1 saat gözüküyorsa diğer sözleşmeyi imzalamanı engel teşkil etmez. Ücretini aldığın zaman da iptal edersiniz