1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg-katip e-bildirge yöneticisi

Konusu 'OSGB' forumundadır ve aktasi tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  Eğer Sisteme giriş yapmak istediğiniz İşyeri - Firma yukarıdaki listede gözükmüyor veya SGK kayıtlarında E-Bildirge Kullanıcısını değiştirmiş (güncellemiş) iseniz aşağıdaki E-Bildirge Kullanıcısını Güncelle butonuna basınız. E-Bildirge kullanıcısını SGK kayıtlarında güncellemeden sisteme giriş kaydınız oluşturulmayacaktır.
  Şair burada ne demek istemiş anlayabilen varmı.​
  Ayrıca bu uyarı benim kendi e- devlet sifremle girdiimde cıkıyor. yukarıda Bireysel uzman girşi altındada bu uyarı ancak asıl işveren tarafında SGK da E-bildirge yöneticisi olarak tanımlattıgımız kişinin e-devlet sifresiyle girdiğimiz zaman bu uyarıda çıkmıyor direk yetkiniz yoktur diyor.​
  SGK da E- bildirge yönticisi olarak tanımlattık baska herhangi birşey yapmamıza gerek varmı bilen arkadasşlar paylasırsa sevinirim.​
 2. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

  • Forum Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  İstanbul
  Sertifika Numarası:
  45334
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEZ MEDİKAL
  Başka bişey yapmanıza gerek yok o kişinin TC si ile girdiğinizde firmanın görünmesi lazım. Görünmüyorsa henüz işleme alınmamıştır.