1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katip hakkında

Konusu 'OSGB' forumundadır ve erol çınar tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. erol çınar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar

  Ben İsg Katip e girdiğim zaman Menü de İsg profosyonelleri ve ya Osgb modülü bölümleri çıkmıyor. Nedenini bilen varsa bana açıklayabilirmi? Benim asıl sıkıntım işverenimin gönderdiği sözleşme isteğini göremiyorum.
 2. sözleşmeler kısmından görebilirsin..isg prof. sen göremezsin osgb,şirket kısacası işverenenin görür o kısmı
 3. erol çınar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  sözleşmeler kısmına tıklıyorum ama herhangi bir şey açılmıyor.
 4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İşveren bireysel olarak senle çalışacaksa önce katip üzerinden seni buluyor atıyor ve sen onaylıyorsun.
  Eğer OSGB ile anlaşmışsa işveren osgb SGK no ile sistem atamasını yapar ve işveren katip üzerinden onaylama işlemini gerçekleştirir.
 5. erol çınar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ben İsg katip e girdiğimde menü deki sözleşmeler bölümü açılmıyor. Dolayısı ile işverenin göndermiş olduğu sözleşme teklifini göremediğim için onaylayamıyorum.
 6. Muhammed Fatih SEÇİLMİŞ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  68855
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  SEÇİLMİŞ DETAY İNŞ..MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
  değerli arkadaşlar isg katip e giriş yapıyoruz ama ne sözleşmeler bölümüne nede isg havuzuna giriş yapamıyoruz donup kalıyor ve düzgün görüntüleyemiyoruz bizden mi onlardan mı kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim
 7. Hakan BARTIN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  62085
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  İşverenin gönderisinde sıkıntı olmuştur. İşlemi yaptıktan sonra "kaydet" demediyse olmamış olabilir. İşveren sözleşme isteğini doğru gönderdiğinde anında sistemde görülüyor.