1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katip işyeri ziyaretleri

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Serkan Kala tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Serkan Kala İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10956
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ortak Sağlık Güvenlik Birimi/ İş Güvenliği Uzmanı
    Merhaba arkadaşlar, İsg Katipte bulunan İşyeri Ziyaretleri kısmını kullanıyor musunuz? Kullanmamız için herhangi bir duyuru falan yayınlanmadı diye biliyorum, konu hakkında fikri olan var mıdır?
  2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    ben kullanıyorum o şimdilik deneme amacıyla konuldu ama ileride bütün denetimler oraya göre yapılacak
  3. İsmail Demir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44568
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Uzman ve Hekim arkadaşlar, Firma ziyaretleri yönetmelik hükmü gereğince İSG Katip üzerinden bildirilmek, işlenmek durumunda...
    İSG Katip teki o bölüm, Deneme amaçlı değil
    Bilgilerinize

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK

Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi/Sayısı:29.12.2012/28512

İşlenen son değişiklik: 11.10.2013/28792

MADDE-9/
    5) (Ek:RG-11/10/2013-28792) Bakanlıkça belirlenecek iş sağlığı ve güvenliğini ilgilendiren konularla ilgili bilgileri, İSG KATİP’e bildirmek
  4. Serkan Kala İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10956
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ortak Sağlık Güvenlik Birimi/ İş Güvenliği Uzmanı
    Ama orada sorumlu müdür kısmında işyeri dosyaları var oraya da o zaman yaptığımız bütün evrakları tarayıp yüklemek lazım sizce ?
  5. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    İSG-KATİP de bildirme ile ilgili bir buton göremedim
  6. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu olay çalışma sürelerini arttırmaktan daha önemli bence. Orada bile duyuru yapma ihtiyacı duydular zahmet ettiler. Bir yönetmeliğe iki satır yazarak bu olayı dayıyamazlar. Tebliğ olur duyuru olur açıklama yapacan ki bizde ayrıntısını bilecez . Yaptım oldu hee a