1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katip te sorun yaşayan kaç kişiyiz

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve umitclick tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iş güvenliği meslek kodu?
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    click konu başlığı ile mesajın arasında irtibat kuramadım..gerçi bu bir click klasiği ama ne bilim..yardımcı ol seni anlamama..:)
  3. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayat diyorum ne anlamsız ama genede beyhude uğraşıyoruz iişte özetle:=)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Ocak 2014 ---
    iş güvenliği uzmanı meslek kodunu giriyor mükkellefler ama nedense bir türlü sisteme düşmüyor son haftalrda acaba kodmu değişti diyorum kendi kendime varmı bilgisi olan bir arkadaş:?
  4. Ayhan HANBAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    MERHABA ERKAN DÜNDAR BEY , 21 aralık 2013 sınavında c sınıfında b ye yükselenler olarak, prim gün sayısı 1800 günü geçmiş bütün arkadaşlarımız acil olarak çalışma ve sosyal güvenlik bakan yardımcısı, bakanı, başbakan olmak üzere sendika başkanlarına millet vekillerine tweet yada mesaj atmalıyız. bu mesajları kısa kısa ve sürekli olmalı. yaptığım görüşmelerde bunu mutlaka yapmamız gerekiyor. ikinci bir husu bu durumda olan arkadaşlar olarak türkiyenin her tarafından ne kadarız bunun haberleşmesini yapıp birlikte çalışmamız gerekir. bile bile hakkımız yemeye çalışıyorlar. bu durumu düzelttirmemiz gerkiyor.CEVABINIZI BEKLİYORUM
  5. Melih07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
  6. Ayhan HANBAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar sınav hakkımız engellenmek isteniyor.bakanluk çalışmaları tarafından bunu öğrendim görüştüğüm arkadşlarla..bakanın haberi yok,bakan yardımcısının haberi yok
  7. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben isg katıbe gırıs yapamıyorum:(