1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katip tehlike sınıfı hatası

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve targi07 tarafından 22 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. targi07 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  isg katip üzerinden bir kaç işyerine ait atama yapmak istiyorum fakat her dafasında "İlgili Kurumun SGK Bilgileri Alınamadı (örn. SGK İşkolu, Tehlike Sınıfı). Lütfen SGK Kayıtlarınızı Kontrol Ettiriniz." uyarısını alıyorum. defalarca sgkya gittik defalarca güncellemesini yaptık herdefasında da 3 gün bekledik fakat yinede bir türlü atamaları gerçekleştiremiyoruz. işyerleri kime aitse o kişinin e-bildirge güncellemelerinide yaptık bi kaç defa. hiç yoksa 8-9 işyeri için aynı sorun geçerli. ne 170 ne ankara nede sgk yardımcı olabiliyor. tek söyledikleri güncellemesinin yapılması. ama bi sonuç almak mümkün olmadı. eğer yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. herkese iyi çalışmalar dilerim
 2. Scheelite İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  6lı nace kod hatasıdır muhtemelen. SGK da işyeri tescil servisinde bulunan arkadaşın başına dikil bilgisayardan nace kodu düzeltmesi yapsın. Eski kayıtlarda nace kodları 4 lü idi bilgisayar üzerinden nace kodu bildirimine geçildikten sonra eski bildirimi yapılmış yerlerde bu tip sorunlar çıkabiliyor. İşveren uğraşmaz ise muhasebecisine 6lı nace kodu düzeltmesi için işyeri tescil servisine gönder. 4 İşletmede başıma geldi aynı şekilde düzeltildi.