1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katip

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Osman ÖZ tarafından 20 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan Miçoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aynen öyle oldugunu düşünüyorum bende çünkü birçok firma için öyle yaptık ancak bazıları bu şekilde imzalamadı benim sistemimde onaylamadı diye yazıyor acaba bir sıkıntı olabilir mi diye sordum ???
  2. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    firma için sıkıntı tabi suan icin uzmanları yok olarak gözükmekte. siz ona cezalardan bahsedin. uzman sözlesmesi olmayanların para cezasının kesildigine dair. hemen onaylarlar :)
  3. Hakan Miçoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    VALLA ÇOK BAHSETTİMDE DİNLEMİYORLAR OZAMAN KENDİLERİ BİLİR DEMİ
  4. ESRA SAVAŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    88598
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba Fatih bey, "Herkes kendini sisteme ekliyor" demişsiniz. C sınıfı uzman oldum, sertifika ücreti de yatırdım ancak İSG katip giriş denemelerimde hep yetki hatası alıyorum, kendimi sisteme nasıl ekleyebilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  5. kerem gümüş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68464
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    isg katibe geçen hafta katıldım.bilgilerim bölümünde mezun olduğum okul ve mesleğim gözükmüyor ve güncelleme de yapamıyorum.ne yapmam lazım?
  6. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu

farklı şeylerden bahsediyorsunuz, fatih beyin dediği isg havuzu. uzmanların işverenler tarafından aranıp bulunabilmesi için.

siz sanırım katip sistemine giremiyorsunuz. yaklaşık 40 bin C sınıfı uzman olduığu için bu sınavda sisteme kaydetmeleri zaman alır. bekleyin sadece bakanlık ekler sizi birşey yapmanıza gerek yok.
  7. kerem gümüş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68464
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  8. ESRA SAVAŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    88598
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben konuyu ilgili bir kişiye mail atarak sordum. Aldığım cevap şöyle;

"Eğer belge ücretini Kurumsal Tahsilat aracılığı ile yapmış iseniz sistem yetkileriniz açılabilmektedir. Sistem yetkileri haftalık olarak açılmaktadır.
    Her hafta Cuma günü akşam 20.00 de sisteme girişinizi tekrar kontrol ediniz."