1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katipde işyerinin görünmemesi

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Murat ÇAYCI tarafından 23 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  136662
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ismi lazım değil akademi
  Merhabalar,
  şirketimizi e-katip üzerinden sgk sicil numarasıyla göremiyoruz. isgkatip@csgb.gov.tr adresine mail attım ama standart mesaj gönderiyorlar. şirketin e-bildirge üzerinden falan bütün işlemleri tamam ama e-katipde görünmüyor. bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa şimdiden teşekkürler.
  kazasız günler...
 2. Sayın Murat İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14348
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  sgk ya gidip düzelttirip görünmesini sağlayabilirsiniz ayrıca açılan şirket bazen sgk da açtıran personelin adı falan yazdığı için onun üzerine görünebiliyor onada baktırıp düzelttirebilirsiniz veya görünen kişinin e devlet şifresiyle girip atama yaptırabilirsiniz. Bizim şirkette 28 ayrı sicil numarasından oluşuyor bir kısmı bildirimi verenin üzerinden görünüyor bir kısmıda patronun üzerinden görünüyor ayrı ayrı bildirim yaptım her ikisinin e devlet şifresi ile birlikte.
 3. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  e-bildirge yöneticisinin e- devlet şifresiyle giriyorsunuz değilmi? bazen sgk daki görevli memur güncelleme butonuna basmıyor bizimde benzer bir tecrübemiz var epey uğraştık en son sgk daki memur güncelleme yaptı sonrasında düzeldi :)
 4. ibrahim genç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  39554
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  kardeş şirket müdürü kendi e devlet ekranından isgkatip ekranına ulaştığında şirket sgk numaralarının bulunduğu küçük ekran altında e bildirge güncelle butonunu birkaç kez tıklasın 1-2 gün içerisinde sgk numarası aynı ekrana kesinlikle yansıyacaktır yansıyor. daha sonra gerekli işlemleri yapıyorsunuz....
 5. insan kaynakları müdürünün e-devlet şifresiyle deneyiniz.
 6. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İSG-Katip işveren girişi kişinin işveren veya İnsan Kaynakları Müdürü olması ile alakalı değildir. İSG-Katip işveren bilgileri SGK E Bildirgeden alır. Yani o şirketin SGK bildirimini E-Bildirge üzerinden kim yapıyorsa İSG-Katip girişini o yapacak. Ancak çalışan sayısı 10 altı veya şahıs şirketi ise kişinin kendi e-devlet şifresi ile giriş yapması lazım. Genelde 3 günlük süre veriyor. Eğer süre sonunda halen giriş yapamazsanız SGK'ya uğramanızda fayda var. Genelde memur hatalarından dolayı işlem sorunu yaşayabilirsiniz.
 7. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  136662
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ismi lazım değil akademi
  ilginize teşekkürler. problemi çözdük. başvurduğumuz kişi adına değil de daha önce kullanılan bir isim üzerine açmışlar. düzeltildi.