1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katipe kayit olabilen varmi?

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Aslan tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Aslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    31 Ocak 2013, tarihli yönetmelik ile Üç yıllık mesleki tecrübe ve (C) veya (B) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip iş güvenliği uzmanları; sektörel düzenleme kapsamında kendi meslek dallarına uygun işlerin yapıldığı işyeriyle sınırlı olmak üzere, bütün tehlike sınıflarındaki işyerlerinde görevlendirilebilirler maddesi ile C sınıfı sertifikası ve yeterliliği olan arkadaşlar isg katipe kayıt olanınız var mı?
  2. Aslı Atmaca İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben Ankara ya belgelerimi yolladım ama daha çok tehlikeli sınıflarda giriş yapamıyorum... bu konuda bilgisi olan var mı?
  3. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben kayıt ettim kendimi, hemde çok kolay oldu
  4. Aslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok tehlikeli işleremi kaydettiniz?
  5. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Siz belgelerinizi niye yolladınız Ankara'ya merak ettim doğrusu ? Çünkü öyle birşey yok bildiğim kadarıyla ... o_O
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Nisan 2013 ---
    Yani isg- katipe üye oldum zaten bakanlıktaki tüm bilgilerim otomatik olarak çıktı orada...
  6. Aslı Atmaca İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    biz farklı konulardan bahsediyoruz
    c sınıfıyım , çok tehlikeli sınıfa bakabilmek için bakanlığa evrak yolluyorsunuz
  7. Aslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İŞ GÜVENLİĞİUZMANLARININ GÖREV, YET, SOR VE EĞİTHAKK YÖNE DEĞ YAPIL DAİR YÖNETMELİK
    31 Ocak 2013, Belirli süre hizmeti olanların çalışma yetkisi
    (3) Bu madde kapsamında görev yapmak isteyenler, üç yıl içinde müracaat etme hakkına sahiptirler. Bu kişiler, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınan ve en az üç yıl süreyle ikinci fıkrada belirlenen işyerlerinde çalıştıklarına dair en az 750 günlük prim ödeme kayıtlarını gösteren hizmet dökümüyle birlikte yapacaklarısözleşmeleri Genel Müdürlüğe bildirirler.
    DİYOR.
  8. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Pardon ama İSG-Katip diyorsunuz ? Tam olarak neyden bahsediyorsunuz o zaman ?
  9. Aslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sonuç ne oldu peki?
  10. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı zaten bakamazki çok tehlikeli sınıfa o taslak kaldırıldı.
  11. Aslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  12. Aslı Atmaca İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ne zaman kalktı
    ayrıca taslak değil yönetmelikti
  13. Aslı Atmaca İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    belirsiz...muhatap bulamıyorum...mağdurum :(
  14. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Taslak veya yönetmelikti , kusura bakma şantiyede 12 tane şirketten sorumlu olunca insan herşeyi rahatça takip edemiyor..
    Daha çok konu nedir tam açıklanırsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü ben değil ama ikiniz zaten ayrı konulardan bahsediyormuşsunuz gibime geldide.
  15. Aslı Atmaca İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  16. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    elma armut :D
  17. Aslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı sertifikası ve (750 gün mesleki çalışmışlığı) yeterliliği olan arkadaşlar isg katipe kayıt olanınız var mı? konu bu?
  18. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    cevap şuan için böyle bir olanak yok, sözlesmeler bakanlığa gönderilip cevap bekleniyor.
  19. dagkiran İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    CETİN İŞ ELEKTRİK A.Ş
    Arkadaşlar c gurubu ile cok tehlikeli sınıftaki iş yerine şu an kayıt yapılamıyor. Çünkü seceneklerde b ve a gurubu uzman seceneği var.Aynı sıkıntıyı bende yaşadım. Hehalde bu tür sözleşmeler yazılı olacak, ekinde 750 gün pirim ödemeleri ve mesleki belgeler gönderilecek.(diploma sertfika vb.)
  20. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    yönetmelik çıktı mı peki?