1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katip'e nasıl kayıt olunur?

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Abdullah BARDAKCI tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Abdullah BARDAKCI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar, 21 aralık sınavında c sınıfı belge almaya hak kazandım, isg katipe üye olunması gerektiğini duydum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Herhangi bir belge no su gerekmiyor mu, gerekiyorsa nasıl öğrenebilirim, bu durumda yapılması gerekenleri bilen arkadaşlardan maddeler halinde rica edebilirmiyim. Teşekkürler.
  2. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    postaneye git e-devlet şifreni al google isg-katip yaz oradan giriş yap üye olman gerekmiyor zaten orada kayıtlısın. bir firmayla anlaşmak istersen firma seni bulur oradan sana teklif yollar
  3. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    e-devlet şifresi ile https://www.turkiye.gov.tr/ adresine giriş yapın. Daha sonra arama kutucuğuna İSG-KATİP yazıp aratın. Çıkan linke tıklayın. İSG-KATİP'te GİRİŞ'e tıklayın. Ekstra birşey yapmanıza gerek yok. Zaten belge numaranızı da İSG-KATİP'ten öğreniyorsunuz.
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Kayıt olmuyorsunuz isggm sizi o sisteme girebilmeniz için yetki veriyor belgeyi almaya hak kazandığınızda. TC kimlik ile yürüyor herşey. www.turkiye.gov.tr

Sisteme erişim için de arkadaşların dediği gibi PTT ye gidin şifrenizi alın.
  5. gzd knry İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben sisteme girmek istediğimde "sisteme giriş izniniz yok, talebiniz kaydedildi. 3 gün içinde tekrar deneyiniz" yazıyor. yaklaşık 5 gündür bu şekilde.
    eğitim aldığım yeri aradığımda bana 22-27 ocakta giriş yapacaksınız dedi.
    yarını bekliyorum
  6. Abdullah BARDAKCI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bahsettiğiniz gibi e-devlet şifresi ile isgkatip e giriş yapıyorum ama orda sadece sahibi olduğum işyeri ile ilgili bilgiler çıkıyor, iş güvenliği uzmanlığı ile ilgili bir numara falan yok, heralde 22 sinden sonra görünecek, teşekkürler.
  7. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ekran Alıntısı.JPG
    Bu benim sayfa.
  8. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sen şanslısın sanırım daha kımsede acılmadı sıstem...
  9. İsmet Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42668
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU
    Sistem acık sertifika no lar verilmiş
  10. okten deler İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    21 aralık sınav sonucları guncellenmiş mi???
  11. kadri İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaslar 20 mayista serifika ucretimi yatirdim ayni gunde e devlet sifresi aldim ve kaydimi yaptim hala isgkatipe giremiyorum.isg katipe girebilmek icin sertifika ucretimin isleme alinmasi mi gerekiyor .acil cevap lutfen