1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katip'te sözleşme için mobil imza gerekir mi?

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve orkun öztürk tarafından 5 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. orkun öztürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar ,
    Ben bir firmayla anlaştım ayda 3 gün gitmek üzere, isg katip ten sözleşmeyi onayladım.
    Yapmam gereken sadece bu mu? Yoksa mobil ya da elektronik imza diye bir şeyden bahsedildi onaylamak için, eğer gerekiyorsa nereden ve nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Yoksa bu mobil imza sözleşmeyi bakanlığa göndermekle ilgili bir konu mu? Bu arada herhangi bir firmaya bağlı değilim.
  2. Tuğçe Yaydırgan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    30751
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İsg katipten onayladıysan zaten bir şifreyle girmişsindir. ya edevlet ya mobil imza ya elektronik fln başka birşeye gerek yok ataman yapılmıştır. istersen isg katip sayfandan sözleşmeni yazdırıp karşılıklı imzalayarak isg dokümanlarının içerisine koyabilirsin.