1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

*isg-katipte sorumlu müdür atamasi şartlarini nasil sağlayacam?

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Mürüvet ÇAVUŞ tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Arkadaşlar,
  OSGB'nin sorumlu müdürüyüm tüm sözleşmeleri iptal ettim diğer uzman ve hekimlerin sorunsuz bir şekilde içe aktarması gerçekleşti fakat ben kendime tam süreli sözleşme yapmak istediğimde sadece sorumlu müdür tam süreli olabilir hatasını veriyor. Kendime direk sorumlu mudur işlemlerinden içe görevlendirme yaptığım zaman şartlar sağlanamadı diyor kısmı süreli görünüyor halbuki içe görevlendirme yaparken kendisi zorunlu saatleri belirtmiş ve üzerinde oynama yapamıyoruz. 170i aradım onlarda bişey demedi. Sorumlu müdür ataması yapabilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
 2. ENES BAYIR İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  117154
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  LİDER OSGB
  merhaba,
  önce kendi dışa görevlendirmelerinizi isg profesyonellerinden girip düşmeniz sonra içe görevlendirmenizi düşmeniz gerekiyor daha sonra tekrar sorumlu müdür atamasını yapın olacaktır.