1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg katipte uzman ataması

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve gülnur aydın tarafından 24 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. gülnur aydın İSGforum Üyesi

C sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım çalıştığım firma temmuz ayında İSGKATİP üzerinden İSG uzmanı olarak atamamı yaptı bende onayladım sözleşme çıktısı aldım vs. vs. aynı şekilde İŞyeri Hekimi ataması da yapıldı.Çalıştığım firma İSG KATİP üzerinden giriş yaptığında anasayfada bulunan ve alt kısımda yer alan hekim yeşil renk onaylanmışken , Uzman kısmında kırmızı üçgen içerisinde ünlem bulunuyor. Normalde bununda yeşil olması gerekiyor.Bu sorunu yaşayan var mı? yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
  2. engin demir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2837
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    vodafone
    şirketin tehlike sınıfı ile sizin sertikanızın uyuşmazlığı gibi bir durum olabilir.Nace koduyla iş yerinin tehlike sınıfını sorgulayın.
  3. gülnur aydın İSGforum Üyesi

İş yerim Tehlikeli Grupta fakat C sınıfı Uzmanlar 3 yıl süre ile B sınıfı Uzman yerine bakabiliyor.
  4. engin demir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2837
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    vodafone
    Evet dediğiniz gibi bu şekilde sıkıntı olmaması lazım. 170 i arayın sorun ozaman .
  5. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    işyerinin ihtiyacı olan uzman saati ile sizin sözlesmenizdeki uzman saatini karşılamaktamı. Sizin kaç saat sözlemeniz gözüküyor ve isg katip sistemi kaç saat uzman sözlesmesi gerekli olarak hesaplıyor ?
  6. gülnur aydın İSGforum Üyesi

saatimde sıkıntı yok zaten sadece burada çalışıyorum. zaten sistem kendi otomatik olarak belirliyor saati. görevlendirme ve sözleşmeler bölümünde görünüyorum fakat anasayfada hekım-uzman -çalışma saati vs. olan yerde uzman yeşil olarak görünmüyo
  7. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    bazen sözlesme yapılırken sistemin hesapladığı saat üzerinden uzman saati giriliyor ve daha sonra personel sayısı artınca revize etmek gerekiyor. o yüzden sordum belki personel sayısı artmıstır siz yaptıktan sonra diye. ondada bir sorun yoksa kafanıza takmayın bu sıkıntı cıkmaz.
  8. Murat Ilgaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93835
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar daha önce isg hizmetleri yönetmeliği ek-3 teki sözleşme örneği işverene imzalatılop bakanlığa gönderiliyordu. isg-katip sisteminde girilen sözleşme çıktısı alınıp tekrar işverene imzalatılacak mı ? zaten sisteme girip onay veriyor çıktı alıp imzalatmaya gerek varmı
  9. Hande Günal Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    25833
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben çalıştığım yerde 2 tane çıktısını alıp işverene imzalattım, bir tane kendim için, bir tane de işverende kalması için..
  10. Özlem Onan Uz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    akburak osgb nusaybin
    B Sınıfı uzman 4 yıl A sınıfınada bakabilir değil mi...
  11. Çağdaş İSGforum Üyesi

Surenizi bir kac saat artirirsaniz tekrar onaylatirsaniz sorun cozulur.