1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg kitabi??

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Çağla Şekerci tarafından 19 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    eğitim için verdiğim paraya üzülmüyorum..
    80tl kitap+12tl kargo bedeli..
    .kitabi aldım ve gayet güzel keifle çözebiliyorsun:)
  2. serkan eraslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    b grubu için kitap hangisi arkadaşlar kitapların hiçbirinin üstünde a b c sınıfı ibaresine rastlamadım . konular aynı mı acaba?
  3. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım
    Kanun aynı kanun yönetmelikler aynı yönetmelikler Serkan Bey , Evet bu işin a.b.c si yok aynı dökumanlar !
  4. serkan eraslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    soru tarzları mı farklı o zaman...
    ben konuyla ilgili fazla bilgi sahibi değilim nişanlım adına yazıyorum.
  5. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    çalışmaya başlamama bahane olması açısından riskmed'in kitabından sipariş verdim, 1,5 ay var yavaş yavaş başlamak lazım değil mi :)
  6. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kitap gayet güzel ben dün başladım çözmeye:)
  7. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    kitap nasıl? sanıyorum temmuz 2013'e kadar güncelmiş.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Kasım 2013 ---
    darısı başıma :)
  8. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hangi tarihi kadar güncel bilemiyorum ama sorular güzel ve hemen alt kısmında açıklama olması hem soru hem konu çalışmış gibi oluyorsun
    .. zaten mevzuatı okumak gerektiği için kalan eksik konularıda oradan tamamlarız diye düşünüyorum.
  9. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    ben tekrar bir güncel basım yapabilirler diye düşünmüştüm ama telefonla aradığımda 21 aralık sınavı için tekrar bir basım yapmayacaklarını, temmuz 2013 itibarıyla güncel olduğunu söylemişlerdi, bu tarihten sonraki mevzuata kendimiz çalışacağız artık yapacak birşey yok.
  10. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım
    Bende riskmed almıştım ama kapağını açmak nasip olmadı aynen duruyor 2888 soru olan : ) Yönetmelik okuyarak , kısa özetler çıkararak çalışmıştım vakti zamanında !