1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg kurulu eğitimi

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Deniz K. tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Deniz K. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar İSG kurulu için eğitim hazırladım görüşlerinizi bekliyorum...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Temmuz 2013 ---
    Hemen ekliyeyim Acil durum planları, işyerine ait özel riskler v.s kısmını eklemedim herker kendine göre slaytı tamamlayabilir.

a) Kurulun görev ve yetkileri,
    b) İş sağlığı ve güvenliği konularında ulusal mevzuat ve standartlar,
    c) Sıkça rastlanan iş kazaları ve tehlikeli vakaların nedenleri,
    ç) İş hijyeninin temel ilkeleri,
    d) İletişim teknikleri,

Başlıklarını içermektedir.

Ekli Dosyalar:

2. dalyararslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    sunumda bir şey dikkatimi çekti:​
    "Yaşanan her 10 kazadan 9’u emniyetsiz davranışlardan,yani çalışan kaynaklı problemlerden meydana gelmektedir." yazmakta, gerçekten öyle olduğu mu yani çalışan kaynaklı olduğu mu düşünülüyor?​
  3. Deniz K. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu genel olarak böyledir. tehlike her zaman az çok mevcuttur riski en aza indirsenizde ancak insanın doğal yapısını düzeltemezsiniz dikkatsizlikler,dalgınlıklar, acelecilik, motivasyon v.s
  4. Deniz K. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok mu mikemmel yapmışım hiç mi eksiğim yok ya hu?
  5. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    güzel olmuş fakat bizim işveren slaytın son bölümleri için bunu işçilerin bilmesi yeterlidir bize gerekmez der :)
  6. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    •İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğü? geçerli mi?
  7. ismail özdil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    teşekkürler emeğinize sağlık.