1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg okuyanlara tavsiyeler

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve FurkanGedik1997 tarafından 3 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. FurkanGedik1997 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Merhaba lise son sınıf öğrencisiyim bu bölümü düşünüyorum kimse burasi hakkında bilgi vermiyor örneğin Maaşlar ortalama ne kadar? Günde kac saat çalışırım? sizce mantikli mi ? Pisman olur muyum gibi?bi de en iyi üniversite hangisi bu bolum için yardim ederseniz sevinirim (unutmadan bolum2 yıllık dimi)
  2. ipek-evrim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    65193
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    2 ve 4 yıllığı var..(Saha tecrüben yoksa ve C sınıfıysan) asgari ücret almayı göze al derim. Ocakta süre değişimi olacak maaşı ne kadar etkiler bilmiyorum.. Bence olması gerekenden çok aşağıda ücretler.
  3. semihozturk1987 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kesinlikle ücret ortalaması çoğu arkadaşımız için gayet düşük. İlerleyen zamanlarda tecrübe kazandıkça maaşın normalin üstüne çıkıyor ama bunun için de geçmişinin iyi olması isteniyor. Birden iyi maaşlara başlar mıyım diye bir düşünceyle soruyorsan, hayır cevabı muhtemeldir diye düşünüyorum. Ancak iyi bir şantiye yakalarsan, kendini tecrübeli vs olarak gösterebilirsen C olarak 1.500-2000i zorlayabilirsin.
  4. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hiç bulaşma. Maaşlar düşük. Sorumluluk ağır. Günde 10 saatte de çalışabilirsin. Pişman olma ihtimalin yüksek. En iyi üniversite evine yakın olan üniversite olsa gerek.
  5. Mehmet Ali Tekincanlı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    70433
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bence isg bölümü okumuş olanla başka bölüm okuyup belge alan (ki bunlardan biriyim) kişi arasında çok fark var. en başta zaten okurken bi dünya staj yapacaksın ve bilgileri sindire sindire öğreneceksin. tecrübe anlamında bunun çok yararı olacaktır. maaş konusuna gelince düşük evet ama çok takılma bence bugün hangi bölümü bitirirsen bitir ilk işe başladığında zaten düşük maaş alacaksın. tabiki istisnaları vardır ama durum bu. gönlün hangi bölüme yakınsa bence onu oku.
  6. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sağlık, eğitim ve bilişim sektörü şu an en iyi kazanan sektörler. Bu sektörlere yönelmeni tavsiye ederim. İş güvenliği uzmanlarını sorumluluktan koruyabilecek mevzuatta hemen hemen hiçbir madde yok. Hapse girme riski var. Hiç bulaşmasan daha iyi derim. Kaldı ki şu an iş güvenliği uzmanı ihtiyacı da yok.