1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg profesyonelleri anketi

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Selman Doğan tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

?

Ankete katılım durumu;

Anketin kapanma tarihi 25 Ocak 2014.
  1. Evet Katıldım.

oy sayısı 5
    50,0%
  2. Hayır Katılmadım.

oy sayısı 5
    50,0%
  1. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Sayın: Meslektaşlarım,

İSG-KATİP sisteminde oluşturulan ankete katıldım. Faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizlerde katılabilirsiniz.
    http://isgkatip.csgb.gov.tr/Default.aspx

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROFESYONELLERİNE YÖNELİK ANKET ÇALIŞMASI

Değerli İSG Profesyonelleri, Eğitim Kurumu ve OSGB Yetkilileri,

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünde yürütülen İSG Profesyonellerinin Çalışma Koşulları ve Bu Koşullara İlişkin Görüşleri konulu tez çalışmasında kullanılmak üzere bir anket çalışması düzenlenmiştir. Anket çalışmasına iş güvenliği uzmanlarının ve işyeri hekimlerinin katılımlarının sağlanması ülkemiz İSG politikalarının belirlenmesi konusunda büyük bir önem arz etmektedir.

Ankete katılanların vereceği cevapların doğru ve güvenilir olması, bu bilgilerin gelecek kuşaklara aktarılmasında, yapılacak araştırmalara kaynak oluşturmasında ve Genel Müdürlükçe ileride yapılacak çalışmalara ışık tutulmasında rol oynayacaktır. Anket kapsamında katılanların kişisel bilgileri ve vereceği cevaplar gizli tutulacak olup, hiçbir kurum, kuruluş, işveren veya denetim elemanı (müfettiş…v.b) ile paylaşılmayacaktır. Ankete katılımlarınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

Uygulama Adımları

1) İSG Katip sistemine giriş yaptıktan sonra anket butonuna basınız.

2) Cevaplayacağınız sorunun üzerine tıkladıktan sonra, ankete katıl butonuna basınız. (Bu işlemi her soru için yapmanız gerekmektedir.)

3) Cevabınızı işaretledikten sonra, kayıt butonuna basınız ve diğer soruya geçiniz.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Ocak 2014 ---
    Ankette bir soruda Ücretinizi İşverenden mi?, Devletten mi? Yoksa Devlet-İşveren Fonundan mı almak istersiniz gibi önemli sorularda var.

Ekli Dosyalar:

2. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Lütfen herkes katılsın;çok kritik sorular var.Örneğin isg ile görevlendirildiğinizde maaşınızı kimden almak istersiniz?Seçenekler arasında devlet de var iş verende herkes tercihini yapar.Tabi bu anket sonuçları uygulamayı ne derece etkiler bilinmez.
  3. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Resul Bey,
    İlginiz için çok teşekkürler. Aynı düşünceleri paylaşıyorum.
  4. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Rica ederim Selman bey ne demek,şimdi telefon elimde herkesi uyarıyorum.Küçükte olsa fırsat fırsattır.
  5. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Resul Bey,
    Sözü ağzımdan aldınız bende telefonla meslektaşlarımı uyarıyorum. En azından başlangıç olarak bize özel (İSG PROFESYONELLERİNE) bir çalışma. Teşekkür ederim.
  6. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Devletten mayışlarımızı almalıyız :) Herkes anketi cevaplasın bomba cevaplar verdim :)