1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg profesyonelleri ile işveren ilişkileri

Konusu 'İş Hukuku ve SGK Uygulamaları' forumundadır ve Selman Doğan tarafından 1 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Arkadaşlar, İSG Uzmanları olarak İŞVEREN ile ilişkilerimizde bazen sorun yaşayabilirsiniz. Bu işverenden de kaynaklanabilir, İLETİŞİM eksikliğinden de. Çok dengeli olması gerekir. Hiç bir zaman İŞVEREN ile iletişiminizi kapatmayınız. İşveren haricinde İşletmede bulunan bazı pozisyonlardaki çalışanlar ile ilişkilerinizi iyi tutun. İşverenin gizli gözleridir bunlar.
  Anlaşma yaptığımız bir işveren, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ kurallarının gereksiz olduğuna inanıyordu. Bizi de sadece havadan para alan insanlar zannediyordu. Gel zaman git zaman gördü ki İşletmesi gelişmekte. ŞİMDİ ise bizi neredeyse ayakta karşılamakta.
  [​IMG]