1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg programı kullanan var mı? varsa adı ve yorumları?

Konusu 'İnternet,Yazılım ve Teknoloji' forumundadır ve Kemal Atlıtürk tarafından 25 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar piyasada sürekli İSG programları çıkıyor. Bunlardan kullanan arkdaşlar yorumlarını ve programın sitesini eklerse bana ve diğer arkadaşlara çok yardımcı olmuş olur. Boşuna gereksiz programlara para harcamayalım...

saygılar
  2. Esat Mahmut GÜRÜN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eve benimde son zamanlarda aradığım bir konuydu yorumları bekliyorum
  3. Orçun Yıldırım İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15293
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende merak ediyordum.
  4. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bana telefonla İSGDATA diye bir programın tanıtımı geldi. Gerçi uğraşmak sitemiyorum bende çok iyi bir program yazabilirim ama zaman bulmak ve kafayı toparlamak zor oluyor.

siteleri bu.

http://isgdata.org/
  5. Esat Mahmut GÜRÜN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende fuarda gezerken akareisg diye bir programın standını ziyaret etmiştim. Güzel bir programa benziyor ama incelemek lazım.

www.akareisg.com
  6. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    arme nin de var
  7. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Adı ve linki nedir?
  8. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
  9. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
  10. rckx2 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    12121
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
  11. Emre Öcal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77218
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    www.isghizmet.com var online hizmet veriyorlar diğerlerini incelemedim henüz ama bunu kullanıyorum gayet başarılı.
  12. Elçin Subaşi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BURTEZ OSGB
    Arkadaşlar merhaba bende İSG programları konusunda çok olumlu düşünüyorum. Bir programı inceleme şansım olmuştu. Kesinlikle çok pratik bir uygulama ancak web tabanlı yazılımlar bilgi güvenliği açısından beni hiç tatmin etmiyor. Yani masaüstü kullanılabilecek bir programın daha güvenli olacağını düşünüyorum. Artık rahatlıkla web üzerinden her bilgiye ulaşılabiliyor. Çalışanların özlük ve kişisel bilgilerinin İSG kayıtlarının güvenliği çok önemli biliyorsunuz ki bazı belgeleri 10 yıl bile saklamamız gerekiyor. sizin fikriniz nedir?
  13. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Madem bu kadar öneri ve reklam var bende Demosunu kullandığım ve beğendiğim
    İSGES isimli programı tavsiye ediyorum. Son güncellemesi ile gayet güzel bir program.
    http://www.isges.com.tr/
    linkinden merak eden arkadaşlarımız inceleye bilirler.