1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg sınavına hazırlık eğitim proğramı ve spot bilgiler-güncel::21 aralık

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Hayırlı olsun..Bugün elime geçti bir arkadaştan faydalı olur umarım..Benim hoşuma gitti çalışmalar..

  Ekli Dosyalar:

 2. Arzu Akıncı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Erkan Bey çncelikle paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum, affınıza sığınarak soracağım ama paylaşımdaki bilgiler güncel değil mi? pek çok paylaşım var pek çok emek var ve ben de elimdekileri kontrol edeyim derken baya bir karıştırıyorum sanırım:))
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  baktım kontrol ettim güncel.:)..fakat benim gibi yap ben bizzat mevzuatı okuyorum ve hala soru çözmeye geçemedim..benim için başarı mevzuatı anlamak ve kaynağından beslenmektir.:)..Mevzuatı bizzat oku..:)
 4. kimya19 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  sınav başarısı için soru çözmek gerek mevzuat okumak çokk faydalı ama sınav için soru çözmeli mevzuat okumak yeterli olmayabilir...
  ayrıca soru çözme işi geç kalmadı mı?
  ömer tural
  teşekkürler