1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg sınavına nasıl çalışmalıyız ? / ders çalışma şekli /ekim 2013

Konusu 'Sınav Hazırlık Klavuz ve Rehberi' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 31 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. riskmed ve isg forumdaki dökümanlardan çalışıyorum.aynı konuyu bir kaç farklı kaynaktan çalışırsanız yanlış olan bilgiler eleniyor ben böyle yapmayı tercih ediyorum umarım işinize yarar :)
  2. Çiğdem Yazgan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43669
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim...
  3. Raşit Açıkgöz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhabalar bende öncelikle paylaşımlar için teşekkür ederim

1- iş ekipmanları tasarım imalat ve kullanımında isg
    2-maden
    3-inşaat
    4-elle kaldırma ve taşıma
    5-yangın
    6-elektrik
    7-ergonomi
    8-kimyasal risk etmenleri
    9-fiziksel risk etmenleri
    10-risk yönetimi ve değerlendirilmesi
    11-kanunlarda isg
    12-iş hukuku

Bu 12 konudan 18 ağustos sınavında 61 soru gelmiş ve 2010-2013 soru ortalaması 48
    21 aralık da bu 12 konudan en az 50-55 soru muhtemel gozukuyor bu konulara ağırlık vererek bi çalışma yapmayı düşünüyorum bu benim yorumum sizin yorumları nasıl olur?
  4. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Simdi
    Tespitiniz icin cok tesekkurler...ancak bu tespiti cok dillendirirsek bakanlik ters köse yapar :))
  5. tümer beşoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Henüz çalışmaya başlamamış biri olarak bu tespiti görmem beni çok sevindirdi :) istatistiklere nereden ulaştınız acaba?
  6. Raşit Açıkgöz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hocam eğitim aldığım kurum sınav sorularının konulara göre dağılım tablosu yapmış, bende biraz inceledim 3 ve daha fazla soru gelmiş konuları çıkardım karşıma bu çıktı ve paylaştım
  7. tümer beşoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim bilgi için, işimize fazlasıyla yarayacaktır