1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg sertifika sorunu yardım lütfen

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve emre emre tarafından 20 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. emre emre İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    21 aralık 2013 tarihinde sınava girip belgeyi kazandım, isg katip sisteminde isg uzmanı olarak gözükmekteyim ama hala belgem elime gelmedi. kurs aldığım yer hiç kimsenin gelmedi gelince haber verirz diyerek bu tarihe kadar beklettiler. bir sıkıntı var mı yoksa başka arkadaşlar da belgesini henüz almadımı?
  2. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Benimde elime hala geçmedi, bende 21.12.2013 de kazandım, hiç sormadım da. Boşver.
  3. 18.08.2013 sınavına girmiştim benimde sertifikam gelmedi henüz..
  4. Volkan Yolaçan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu konu ile ilgili bir bilgisi olan var mı?
  5. Fikret Yetiştiren İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    78841
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Artık şertifikaların çıktı olarak alınacağını duydum..
  6. esra karademir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sorun yok arkadasım benımde oyle oldu isg katıpte gozüküyosa işe girebilirsin,enınde sonunda gonderıyolar
  7. vey İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben alo 170 i aradım artık belge verilmeyeceğini isg katip ten personel çıktısı almak gerektiğini orada verilen ID nosunun resmi belge niteliği kazandığını söylediler bilginize
  8. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    O kadar sertifika parası alıyorlar, onu da düşürsünler o zaman :)
  9. Sem Havan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    tekrar konu başlığı açmak istemedim. C belgemi aldım daha sonra son yükselme sınavında B sınavında başarılı oldum. Sertifika parası fazla olduğundan ve kamuda çalıştığımdan açıkcası şuan için belge parası verip en az 10 yıl yani emekli olana kadar kullanmayacağımdan parayı bağlamak istemiyorum.. ilerde herhangi bir hak kaybı olur mu yoksa para yattığı an belgem çıkar mı ?