1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg sertifike numaram hala belli değil

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve ayça çetin tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ayça çetin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  21 aralık 2103 tarihli sınavda c sınıfı uzman oldum ama 3 nisanda parayı yatırmama rağmen hala sertifika numaram sistemde görünmüyor. bu konuda bilgisi olan var mı?
  170 i aradım 4 defa. her defasında bilgilerimi doğrulayıp başvurunuzu aldık diyerek kapattılar telefonu.
 2. Alper Güler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  42722
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Akyurt Belediyesi
  15 er günlük periyotlarla sertifikaları tanımlıyorlar. 15 günde bir sorgulayabilirsiniz. Ayrıca neredeyse bir yıldır sertifikamı eğitim kurumuna göndermemişler 5 dakika önce görüştüm basılı sertifika olayını durdurmuş bakanlık konuyla alakası yok ama paylaşayım dedim :)
 3. Kaan Gülçiçek İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  noter kanalıyla dilekçe yaz. de ki "ne oldu bizim iş"