1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg sinavi notlari

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Deniz özkır tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

?

BU NOTLAR SİZCE UYGUN MU?

1. EVET

72,7%
  2. HAYIR

27,3%
  1. Deniz özkır İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81357
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    UZMANLIK SINAVINA HAZIRLANMANIZDA YARDIMCI NOTLAR.

Ekli Dosyalar:

2. Kübra Talas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    yok
    ellerinize sağlık
  3. pinar19877 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba bu notlar aralık ayı 2014 yılında gırcegımız sınav ıcın notlarmı sımdıden tesekkurler saygılarımla
  4. Deniz özkır İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81357
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    2013 yılında hazırlanmış notlar fakat bazı yönetmeliklerde değişiklik vardır. notu kullanmanızda fayda görüyorum. bizzat ben kendim bu notlarla çalıştım bilginize.
  5. pinar19877 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba cok tesekkur ederım sıze bır sey sormak ıstyrum sız kazandınız anladıgım kadarıyla bır sorumd aha olucak sıze ıznınızle:ben ısçb ankarayı aradım bana ordakı memur sertıfıka ıcın kursa gıdılmemesı gerektıgını soylemıstı muhendıs olarak sonradan ogrendımkı kursa gıdılmesı sartmıs bır aylık bır egıtım ben sadece evraklarımı suan ankaraya gonderdım kurs bakıyorum ve gereklı ıslemlerı baslattım sahısla ılgılı sayet bos kurs bulamazsam sınava gıremıyorum anladgm kadarıyla dogrudur dımı sımdıden tesekkurler hayırlı gunler saygılarımla.
  6. Deniz özkır İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81357
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    taabiki kursa gidip eğitim alacaksınız ilk etapta. kurs size verdiği kursu bakanlığa iletiyor. bilgi kirliliği çok fazla aslında. siz en yakında kursa gidip eğitimi tamamladıktan sonra sınava girip umarım kazanırsınız :)
  7. ramazan ÇAKI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bulabilirsem hap bilgi paylaşacağım bende. ;)
    • bilgi paylaştıkça çoğalır.
  8. keremio55 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    emeğinize sağlık teşşekür ederim...
  9. Mehmet Güven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    b sınıf sınava girecekler için çalışma notları yok mu acaba elinizde ? olan varsa paylaşabilir mi lütfen ?
  10. deniz yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    12000
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARADENİZ TEZ LTD ŞTİ
    teşekkürler emeğinize . ellerinize saglık.