1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg sorumlusu atama

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Mehmet Mete tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Arkadaşlar çalıştığım asıl işverende taşeron firmaların iş güvenliği uzmanı yok.Bunlardan iş güvenliği sorumlusu atama yazısı buldum. 1- herhangi birini sorumlu olarak atasam olur mu?
  2-Bu arada taşeronlara bir iş güvenliği uzmanı ile anlaşmaları gerektiğini söyledim fakat oralı olmadılar buna dairde bilgilendirdim yazısı almamın bir faydası olur mu ?
  3-Şantiye şefim her taşerondan şantiye şefi atama yazısı almamı söyledi. Onlar zaten iş güvenliği sorumlusu olarak geçecektir dedi. Emin olamadım. Böyle bir yazı almalı mıyım?
 2. seval akkartal İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  85819
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  1-Herhangi biri sorumlu olmaz.
  2-Taşeron firmaya dilekçeyle başvurun. Başvurunuzda görevlendirme yapılamadığı takdirde Bakanlığa bildirin.(tehlike sınıfı önemli )
  3-Şantiye Şefinin tehlike sınıfına uygun belgesi bulunmalı.