1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg tüm kontrol formları

Konusu 'Kontrol Listeleri' forumundadır ve efecan tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. f.erdogan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tşk
  2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bende şifre sorunu çıkmadı. Harika bir paylaşım teşekkürler.
  3. Banu Didem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    paylaşımlar çok faydalı oluyor .. Teşekkürler
  4. ilkeer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    elinize sağlık teşekkürler
  5. kardelenler54 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mükemmel. teşekkkurler
  6. Ercan İSGforum Üyesi

Teşekkürler...
  7. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    teşekkürler elinize sağlık..Ben toplantı tutanaklarını şöyle düzenliyorum.Toplantı çağrı listesi formu+Toplantı tutanağı ( toplantıdan en az 48 saat önce kurul üyelerine tebliğ edip bu listeye imza alıyorum.)daha sonra toplantı gerçekleştiği takdirde katılım listesini katılımcılar imzalıyor(kurul üyeleri çoğunluğu ile toplanıyoruz.)Yeter sayı sağlanmamışsa tutanak tutup toplantının iptal edildiğini tebliğ ediyorum.Toplantı gerçekleşirse de yine 3 gün içinde alınan kararları tebliğ edip yine imza alıyorum.Böylece katılan katılmayan herkesin herşeyden haberi oluyor.Yok benim haberim yoktu,ben toplantıya katılmamıştım v.sler engellenmiş de oluyor.saygılar..
  8. İlker Turan Mevzuat Grubu

• Mevzuat Grubu
    Sertifika Numarası:
    118279
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akademik Fark OSGB
    harika olmuş ellerinize sağlık
  9. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Çağrı listesi formu mu? ben mail atıyorum,zaten insanlar önemsiyor kurulu, ne kdr önemli oldugunu kurul kararların yapılmassa ciddi yaptırımlar olacagından bahsetmem yeterli oluyor iştirak için..
  10. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    Tuğba hanım önemsenmesi için değil yasal olarak yapmak zorundasınız bu tebliği en az 48 saat önce .
  11. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    teblig ediyorum yani mail olarak atiyorum zaten bu da yeterli bence
    ancak zaten katilim coklugu saglaniyorsa buda teblig edilmis demek
    bu ve bircok isi kayit altina alacaz diye zaten dokumantalist gibi bi unvan kazanacaz
  12. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    Dökümanla uğraşmak sıkıntılı fakat isg kurulları hakkındaki yönetmeliği gözden geçirirseniz yapılması gereken bu.çağrı tebliğ listesine imza alır veya almazsınız .imza tebliğin alındığını gösterir.ben de mail atıyorum tebliği fakat listeyi ilgili arkadaş imzalatıyor.bu prosedür sadece isg kurul toplantılarında değil ,tüm kurul toplantıları hatta apartman kurul toplantılarında bile böyledir.çoğunluğun sağlanması herkesin toplantıdan haberi olduğunu göstermez .çoğunluğu sağlarsınız karar da aldırırsınız.sonra biri çıkar benim toplantıdan haberim yok bilmiyordum derse ve karara itiraz ederse karar hükümsüz kalır.itiraz etme noktasında gösterilecek şey tebliğ alındı imzasıdır.yönetim kurulu dahil birçok toplantıya katıldım bu tür sıkıntılar yaşanıyor zaman zaman .ama sizin güzel gönlünüz bilir.yönetmelikler bence sence olayını kaldırıyor aslında ne kadar konuşsan nafile..
  13. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    isini saglama almak olur herzaman imzali kayit
    ancak yonetmelikte bildirilir der nasi ne sekilde oldugunu biz belirleriz cogunluk saglnmasi kurul toplantisi icin yeter cikan sonucta gelmeyenlerin itirazlarini etkilemes ki zaten baskan kurulda oldugu surece kimse itiraz edemez zate
    yinede dediginiz gibi kayit altina almali herrrrrrseyi
  14. Ali Olgun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    119511
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Netelsan Elektrik Elektronik AŞ.
    çok çok teşekkürler olağandışı paylaşımlarınız için..
  15. mervefzk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar gerçekten mükemmel bir site emeği geçen, paylaşım yapan herkese teşekkürler. Benim bir sorum olacak kurul toplanmadan önce işveren temsilcisi ataması gibi bir işlem gerekiyor mu gerekiyorsa nasıl oluyor? varsa bi örnek paylaşırsanız çok sevinirim..
  16. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    işveren kime 'seni atadım beni temsil et' derse işveren temsilcisi o oluyor, ayrı bir atama şekli yok...tutanaklara işveren temsilcisi şeklinde ibare düşüldükten sonra bu kişiye imza attırmak önemli tabi ki...
  17. Zeynep Mısırlıoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1696
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ADA Matbaacılık Ltd. Şti.
    işte bu emek için şapka çıkartılır... ellerinize sağlık, çok teşekkürler....
  18. ugur sayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Site kurucularına müteşekkiriz çok yardımcı oluyorsunuz iyi varsınız:)
  19. MASALI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Belgeler bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimine ait başlıklarında da yazıyor. Paylaşan arkadaş silmeyi unutmuş bir kaçında. Paylaşmak güzeldir ama kaynak gösterilmiş mi izin alınmış mı ? Hiç zannetmiyorum :)
  20. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Paylaşım için teşekkürler.. Emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık..