1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg uzmanı resmi atama sözleşmesi hakkında

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Serdar Özcan tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Serdar Özcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    130386
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bireysel
    hallettim ve bu sözleşme işlerinin piri oldum üstadım :) olay bakanlığa yolladığın sözleşmede . bir firma sana 30 gün sigorta yatırabilir onda sıkıntı yok .. eğer bakanlığa isg uzmanı olarak tam zamanlı sözleşme yollamadıysan sıkıntı yok.. kişi bası 15 dk ( tehlikeli iş kolları ) üzerinden sözleşme imzalayabilirsin.. ilk firmanda 200 kişi olsun 50 saat /ay çalışacagın süre yazıp yollayabilirsin ve onay gelir .. 2. firmanada bu kişi sayısı üzerinden hesabını yaparak istediğin kadar sadece 217 saat i geçmeyecek sekilde sözleşme onayı talep edersin
  2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

sıkıntı yoksa güzel
  3. Mustafa Ertan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    :)hayırlı olsun ve teşekkür ederim cevabın faydalı oldu benim için.
  4. asrin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben ankarada oturuyorum 2 firmayla uzmanlık sözleşmesi yaptım elden götürebiliyormuyum yoksa postaylamı yollamam lazım?
  5. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  6. Furkan Yavuz İlhan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2324
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merak ettiğin için, soruyorum. tam zamanlı mühendis olarak bir firmada çalışıp, çalıştığınız firmayı saymazsak, diğer iki firmaya nasıl hizmet vereceksiniz, ne kadar vakit ve emek harcamayı düşünüyorsunuz?
  7. Mustafa Ertan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Her üç firmaya da ekip olarak hizmet veriyoruz Kalite Güvence Departmanı olarak. Aynı grubun şirketleri ve fabrikalar çok yakın. Şirketlerde İSO 9001, İSO 14001 ve OHSAS 18001 sistemleri mevcut.Dolayısıyla iş güvenliği ile ilgili zaten çalışıyoruz ve yalnız değilim. Yasal anlamda sözleşmelerim onaylansa dahi aynı ekiple şuan çalıştığımız gibi çalışmaya devam edeceğiz. Anlayacağınız vakit ve emek konusunda bir problem yok.
  8. Eray ÖZER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118415
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. Tic. A.Ş.
    Bir holdingin bir şirketinde başka bir görevle çalışmaktayım.Holdingin bütün şirketleri az tehlikeli sınıfta.Benimle sözleşme yapmak istiyorlar ama yasaya göre şu anda iş güvenliği uzmanı bulundurmak zorunda değiller.Bu sözleşme nasıl olacak saat hesabı gerekli mi?Bütün şirketlere bakmam gerekecek sanırım.Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..
  9. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bireysel sisteme sgk nolarını girdiğinde firma gözüküyorsa atamanı yap..fakat sgk üzerinden sigorta pirimlerin her ikisinde de 217 saati orantılasın..baktın olmadı risk analizlerini yapmaya başlarsın..
  10. ekaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iş güvenliği uzmanı sözleşmesini İSG-KATİP üzerinden yapan var mı?Hep sorun çıkıyor.Çözümleyip sözleşmesini yapan var mı?
  11. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    nace kotlarının sisteme tanıtımı yapılıyo ve sistem yapım çalışmalarının halen devam ettiği bilgisi aldım.yakında sorunlar çözülür diye düşünüyorum.