1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg uzmanı ve ilk yardım eğitimi

Konusu 'İlkyardım' forumundadır ve Aksoy Onur tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Aksoy Onur İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar bir konuda size danışmak istiyorum. Bir İSG uzmanının aynı zamanda ilk yardım eğitimi verebilmesi için ne gerekmekte? Bir kaç yerde duydum, İSG uzmanı, 16 saatlik ''ilk yardım temel eğitimi'' aldıktan sonra bu hizmeti sunabiliyormuş, doğru mudur? Yardımcı olursanız sevinirim.

  Teşekkürler
 2. TuanaLeyl İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  000
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  İlkyardım egıtımını verebılmenız ıcın ılkyardım egıtmenlıgı egıtımını almanız gerekmektedır. Bunun ıcınde saglık bolumlerınden ve bıyolojı bolumunden mezun olunması gerekmektedır.
  konu ıle ılgılı yardım almak ıstersenız mesaj ıle ulasabılırsınız.