1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg uzmanlığı için kursa gitme zorunluluğu kaldırılsın...

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Abdurrahim Çiftçi tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  84395
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba arkadaşlar ben isg uzmanlığı için kursları araştırdığım kadarıyla fahiş rakamlar alınıyor özellikle büyük şehirlerde ben şunu anlamıyorum giderleri nedir bunların devlete ciddi bir ödenek mi veriliyor bu konudaki düşüncelerinizi paylaşmanızı bekliyorum teşekkür ederim....
 2. berkaygurcan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  8725
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Özdemir İnşaat
  Çalışma bakanlığının açtığı kursun özel kurslardan daha pahalı olduğu düşünülürse acaba fırsatçılığı kim yapıyor diye düşünmek lazım. Belgemi almaya hak kazandım tam artık para harcama bitti para kazanacaz dedik belgenin tarafıma basılıp gönderilmesi için bakanlık tüm kazananlardan 340 TL civarı bir ücret talep etti.
  Malesef güzel ülkemde herşey para olmuş...
 3. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  giderleri cok fazla bulunamayan hocaların ücretleri olmasın :p
 4. kubilay23 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  bireysel
  arkadaşlar mayıs ayındaki sınava 35 bin civarında uzman adayı girecek. biz sınav sayısının düşmesini beklerken yılda 3 sınava çıktı böyle bir rantın olduğu bir yerde sizce kurslar kapanır mı ? Yeni girecek arkadaşların tadını tuzunu kaçırmayayım ama bu işten çok beklentisi olanlar büyük hayal kırıklıklarına uğrayacaklar. ALLAH sonumuzu hayır etsin.
 5. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Başbakan üniversite sınavları için dershaneleri kapatacak ya o yüzden bazı sektörlerin gelişmesi lazım :)