1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Isg uzmanları birliği olacak mı?

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Sait Aktaş tarafından 18 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Selamlar arkadaşlar.
  Bu konuya benzer bazı konular var. Dernekleşme gibi birşeyler. Oysa benim konum çok daha farklı.
  Biliyorsunuz. İşe başlamak için online sözleşmeye dair hükümler bakanlığa internet yolu ile gidecek ve sözleşmelerimiz online ortamda kabul edilmiş sayılacak. Peki her sözleşmede olan kati hükümler neden bu sözleşmede yok? İlk dikkatimi çeken şey bu sözleşmede fiyat anlaşması yok. Sizce de saçma değil mi? Kuzuyu kurda emanet etmek gibi birşey bu. Peki fiyat politikamız ne olacak bizim?

  Bana kalırsa birlik kurulunca ancak bu tarz bir fiyat tarifesi ortaya çıkabilir. Bir kuaförde bile içeri girince esnaf ve sanatkarlar odasına ait bir fiyat çizelgesi görebiliyorken, bizim gibi yıllarca eğitim almış kişilerin bu şekilde bir davranışa maruz kalması hoş olmayan bir durum.

  Bugün kurstaki arkadaşlarla konuştuk ve bu işin bireysel olmayacağı, önce oda kurup sonra da birlik oluşturarak böyle bir uygulamaya gidileceği yönünde karara vardık. Sizlerin de bu konuda görüşlerinizi merak ediyoruz.