1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg uzmanları ve adayları için temel ve iç tetikçi sertifika eğitimleri

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Aksoy Onur tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Aksoy Onur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben bu egitimleri baska bir firmadan online olarak isgnet uyelerine indirimli olarak almistim.
    Acaba sizinde online indirimli egitimleriniz olacak mi?
    Hayirli gunler dilerim.

Ekli Dosyalar:

2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Ben bu egitimleri baska bir firmadan online olarak isgnet uyelerine indirimli olarak almistim.
    Acaba sizinde online indirimli egitimleriniz olacak mi?
    Hayirli gunler dilerim.
  3. Aksoy Onur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Sait bey selamlar, online olarak eğitim veremiyoruz, Eğitimlerimiz, kadıköy'deki kendi eğitim salonumuzda olacak ve katılmayanlara sertifika verilmeyecek. Online eğitimden alınan sertifikaların çoğu zaman bir geçerliliği yok, tercih etmenizi önermem
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2013 ---
    Artık iş dünyası sürekli gelişmeye ve yenilenmeye ihtiyaç duymaktadır. Bizler bu işe başladığımız ilk günden beri hep değişimin ve yeniliğin taraftarı olduk. Yıllardır yüzlerce kişiye eğitim verdik, onlarca kuruluşa danışmanlık yaptık ve hala faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sizlerde alacağınız bu eğitimle kendi kişisel gelişiminizde bir adım daha atacak ve eğitiminizi bir seviye daha yükseltip geniş iş imkanlarına ulaşabilecek yönetim sistemlerine daha teknik ve farklı boyutlarda bakabileceksiniz. Şirketimiz Tested Belgelendirme, Ölçüm ve Eğitim Hizmetleri, Uluslararası Jas-Anz Akreditasyonlu ( http://www.jas-anz.com.au/) iki firmanın Türkiye ayağıdır.Ayrıca Başdenetçilerimizde uluslararası Başdenetçilik sertifikasına sahiptir. Dolayısıyla alacağınız sertifikalar uluslararası geçerliliğe sahip olacaktır. Tested Belgelendirme, Ölçüm ve Eğitim Hizmetleri olarak size en iyi şekilde hizmet sunmayı amaçlıyor ve eğitimlerimize bekliyoruz.

6 EĞİTİM / 6 SERTİFİKA

EĞİTİM İÇERİĞİ

1 - ISO 9001 : 2008
    Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitim
    2- ISO 9001 : 2008
    Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

3 - ISO 14001 : 2004
    Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitim

4- ISO 14001 : 2004
    Çevre Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi
    5-OHSAS 18001 : 2007
    İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

6 - OHSAS 18001 : 2007
    İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

-İsteyen ISO 9001 ISO 14001 ve OHSAS 18001 olmak üzere 3 eğitime birden katılabileceği gibi arzu ettiği iki yada tek eğitime de katılabilirler

EĞİTİM PROGRAMI

- Eğitimlerimiz 28-29 Aralık tarihinde,10:00 - 17.00 saatleri arasında verilecektir.
    -Eğitim yerimiz şirketimizin Kadıköy’deki Eğitim salonudur.
    - Eğitim boyunca ücretsiz ikramlarımızdan yararlanabileceksiniz.

EĞİTMENLERİMİZ

- Eğitmenlerimiz yönetim sistemleri konularına hakim, eğitim verdikleri konuda sektörel deneyimleri olan “Baş Denetçi” ünvanına sahip kişilerdir.
    3 SERTİFİKA BEDELİ : 175 TL
    2 SERTİFİKA BEDELİ : 125 TL
    1 SERTİFİKA BEDELİ : 75 TL

İLETİŞİM ve KAYIT

Kayıt için :

Eğitime katılım için öncelikle ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ön kayıt için gerekli olan
    - İsim Soyisim
    - E-posta
    - Telefon No
    - Eğitim İsimleri (Katılmak İstediğiniz Eğitimler)

Bilgilerini bize 2 şekilde ulaştırabilirsiniz;

1) Aşağıdaki iletişim numaraları aracılığı ile:
    Tel : 0535 355 65 54
    e-mail : isoegitimi@gmail.com

2) Aşağıdaki formu doldurarak:
    internet üzerinden önkayıt formu; https://docs.google.com/forms/d/1TwFzhzMlLZJgO3k14zsHw-0Nxg_sJKE7YCezpfiuq2c/viewform

Ön kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra kesin kayıt için gerekli olan aşamaları anlatmak amacı ile en kısa zamanda şirket personelimiz size dönecektir.

Her türlü istek ve sorularınız için 0535 355 65 54 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz