1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg uzmanligi icin 3'uncu sinav hakki mi getiriliyor?...

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve ferit ceylaner tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ferit ceylaner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar, az önce güvendiğim,öyle boşa konuşmayan bir arkadaşımdan isg uzmanlığı sinavinin 2 olan sınav giriş hakkinin 3'e cikarildigini duydum.dediğine göre bakanlık açıklama yapmış.bu konuda herhangi bir duyum veya bilgisi olan varmı? eğer dogruysa benim gibi ağustos sınavı son hakkı olanlar ve benim gibi gecemeyenler için iyi olur.gerçi ağustos sınavında 67 deyim. iptallerle geçme şansım var ama en azından bu haber iptalleri beklerken yaşadığımız stresi bir nevze olsun azaltır...
  2. yaşarsalur İSGforum Üyesi

ilk defa senden duyuyorum
  3. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    18 mayıs sınavına girdiğimde bende duymustum bunu ama sanırım askerlik her dönemde kısalıyo ya hani öyle bişey galiba yani öyle olmasını istiyoruz sanırım :)
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    16133
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Bu durum yönetmelikle düzenlenmiş bir olgudur.

Dolayısıyla değiştirildi diyebilmek için yönetmeliğin değiştirilmesi gerekmektedir.

Böyle bir değişiklik yapılırsa resmi gazetede yayınlandığında haberiniz olur zaten ;)

İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik (İlgili Konu)