1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Isg yüksek lisansla ilgili

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Serhat Özyurt tarafından 4 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Serhat Özyurt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba,

Ben Serhat, lafı dolandırmadan direkt konuya girmek istiyorum. Ben İstanbul Üni TBMYO 'da Plastik Teknolojisi okudum. Daha sonra AÖF'den İşletme Lisans bölümünü tamamladım. Bu sene Atatürk Üni İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü Uzaktan Eğitim Fakültesine (2 yıllık) başlayacağım ve 2. senemde Özel bir üniversitede tezsiz İs sağlığı ve güvenliği yüksek lisansa kaydımı yaptırmayı düşünüyorum

1- Bu mezuniyetlerle yukarıda bahsettiğim bölümün yüksek lisansını yapabilirmiyim.
    2- Bu şekilde B sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı sınavına girmeye hak kazanırmıyım?

şimdiden teşekkürler.
  2. AHMET AKIN ALBAYRAK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82323
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sistem Reklamcılık A.Ş.
    Programa dört yıllık üniversite mezunları başvurabilir. (B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi almak isteyenlerin iş güvenliği ve işçi sağlığı alanında çalışacak tüm meslek sahipleri, C Sınıfı İş güvenliği uzmanlık başvuru şartlarını taşıyanlar, C Sınıfı Uzmanları, lisans diploma derecesine sahip Mühendislik fakültelerinin tüm bölümleri; fen edebiyat fakültelerinin fizik, kimya ve biyoloji bölümleri; mimarlık bölümü; teknik eğitim fakültelerinden teknik öğretmen olarak mezun olanlar ve teknoloji fakülteleri ile üniversitelerin meslek yüksekokullarının iş sağlığı ve güvenliği programından mezun olması ve iş güvenliği uzmanlığı için yapılacak sınavdan başarılı olması gerekir.)