1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg yıllık genel ve lokal eğitim planı

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 23 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İş Güvenliği yıllık eğitim planı ve konuları ekte mevcuttur..şimdiden kolay gelsin arkadaşlar.

Ekli Dosyalar:

2. karisma007 İSGforum Üyesi

teşekkürler
  3. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    bu dosyayı ve bunun gibi bazı dosyaları indiremiyorum :(
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben şimdi indirdim...excel formatında direk sisteme yüklenmiş belgedir..rahat indirmeniz gerekiyo aslında..birde 1-2 gün içinde tüm linkleri kaldırıp ve şifresiz belgeleri sisteme doğrudan yükliyeceğim..indirmeniz daha hızlı ve kolay olacak...kolay gelsin..
  5. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    gerçekten çok iyi olur neden bilmiyorum indirsemde bir türlü açamadığım dosyalar var..benim bilgisayardan da kaynaklanıyor olabilir.teşekkür ederim
  6. hakand İSGforum Üyesi

TEŞEKKÜRLER...
  7. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    Teşekkürler erkan bey ....
  8. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    Yalnız bu excel sayfasında hiç birşey çıkmadı erkan bey birşey anlamadım
  9. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    herkes teşekkür etmiş sen bişe çıkmadı diyosun karşına genel ve lokal eğitim konuları ve planlamasının yapıldığı bir çalışma çıkması lazım anlamıyorum ki bilgisayarında sorun mu var acaba
  10. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    Olabilir neyse teşekkürler .....
  11. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1-iş kazaları ve ramak kalalar yada iş değişikliklerinde yapılan eğitimler vardır,
    2-iş giriş oryantasyon eğitimleri vardır,
    3-genel ve lokal yönetmelikler içindeki konuları kapsayan genel eğitimler vardır,
    4-sahada iş başı konuşmaları vardır,ben uygulama eğtimleri derim buna,elime aldığım taş motoru ile alakalı 1 saat ayaküstü eğitim verdiğimi bilirim,

önemli olan planla eğitimleri planlamak ve uygulamak önemli..planlarken zaman çıkacak ortaya ben 15 günde bir genel eğitim veririm mesela örnek..
  12. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    Teşekkürler bu bilgiler yeterlidir
  13. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    Son birşey daha bu eğitimler işverenin talebi üzerine mi verlir mesela sizin 15 günde bir verdiğiniz eğitim