1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isg yardımcı mobil uygulama

Konusu 'İnternet,Yazılım ve Teknoloji' forumundadır ve Bülent Sakarya tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Bülent Sakarya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  OSGB çalışanlarına yardımcı olması amacıyla geliştirilmiş, akıllı telefon ve tabletleriniz de kullanabileceğiniz uygulamadır.

  Uygulama aracılığıyla, çalışma saati hesaplama, nace koduna göre veya iş ile ilgili anatar kelimelere göre tehlike sınıfını öğrenme ve ilgili kanun, yönetmelik ve tebliğlere erişebilirsiniz.

  Uygulama tamamen ücretsiz olup şuan Android sistemler için yayınlanmıştır. iOS sistemler içinde ilgili markete gönderim yapılmış, yayınlanması beklenmektedir.

  Uygulamaya https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bsinternet.isgyardimci adresinden erişebilirsiniz.

  Uygulama ekran görüntüsü
  [​IMG]
 2. Bülent Sakarya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Uygulamamızda bazı güncelleme ve iyileştirmeler yapılmıştır.

  Gelen geri dönüşlere göre güncellemeye devam edecektir.
 3. Ersin Aktaş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  Bülent bey, her türlü emeğe saygımız sonsuz. Sizin uygulamanız ve benzer uygulamalar genelde mevzuat, saat hesaplama vb yöntemleri içeriyor. Buna ek olarak mesela cheklistler ekleseniz. Dinamik bir program olsa ve kendi cheklistini oluştarabilsen vb o kadar işe yararki tadından yenmez :)
 4. Bülent Sakarya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Şu an uygulamamızı ne şekilde geliştirebiliriz onun üzerinde çalışıyoruz. Tabi burada sizin desteğiniz de çok önemli. Örneğin nasıl bir checkliste ihtiyaç duyuyorsunuz, içeriği hakkında bilgi verebilir misiniz?
 5. Ersin Aktaş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  Aslına bakarsanız özellikle OSGB çalışanları için her sektörden cheklistler konulabilir. İnşaat genel kontrol listesi vb. gibi
 6. Bülent Sakarya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
 7. Ersin Aktaş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  Bülent bey yüzlercesi var. Tabi ben uygulama geliştirme yapmadığım için çok anlamam ama imkan varsa bulduğunuz her cheklisti eklersiniz. Birde arama kısmı koyarsınız kimin işine hangi kontrol listesi lazımsa ona rahat bir şekilde ulaşabilir. Tabi bunlar nacizane tavsiyelerim ve bir uzman olarak fayda göreceğimi inandığım şeyler.
 8. Bülent Sakarya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  sanırım http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=rdr bu adres en güncelidir?
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 14 Nisan 2015 ---
  açıkcası uygulamanın her an işinize yarayan bir uygulama olmasına çalışıyoruz. o yüzden tüm istek/önerileriniz bizim için değerli. uygulamada hatalar/eksikler varsa lütfen iletin.
 9. Bülent Sakarya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba..

  İSGYardımcı uygulamamızla indir.com'un düzenlemiş olduğu Mobil Uygulama Yarışmasına katıldık. Aşağıdaki linke tıklayıp oy verirseniz memnun oluruz.

  http://android.indir.com/isg-yardimci

  Oy bermek için siteye üye girişi yapmanız gerekmektedir. Oy verdikten sonra hızlı ve kolay bir şekilde üye olabilirsiniz.

  Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
 10. İsmail Demir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  44568
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar benim takip ettiğim bir yazılım var
  iAuditor - Safety Checklists-İngilizce
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.safetyculture.iauditor
  İncelemenizi tavsiye ederim.
  Bülent bey ve bu işle uğraşan arkadaşların daha iyisini yapacağından eminim.
  Gerçekten saha uygulamalarında kağıt, leptop taşımaktan bıkıyor insan.
  Denetimlerin , İşleyişi Bir tablet ile yapılıp anında osgb veya ilgili database aktarılmalı.
  umarım kısa zamanda bu eksiğimiz kapatılır.
  Kolay gelsin
 11. Mete Han İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar benim takip ettiğim bir yazılım var gayet de kullanışlı hızlı sonuçlar vermekte. Haftalık güncelleme yapılıyor ve yeni modüller ile karşıma çıkmakta. İş yerinize gittiğinizde hızlı bir şekilde uygunsuzluk bildirimlerinizi girebileceksiniz. Ayrıca eğer hekim arkadaşınız var ise onun kullanabileceği sağlık modülü de var içinde. İsg uzmanı arkadaşlarınız var ise onlar ile grup olarak da kullanabilirsiniz ve hiç kimse kendisine ait olmayan şirkete giriş yapamaz sadece kendi şirketlerini görebilir ve veri girişi yapabilir.

  İSGES - İş Sağlığı ve Güvenliği Entegrasyon Sistemi www.isges.com.tr isterseniz bir inceleyin ben aylık olarak bu programı kullanmaktayım. Arkadaşlarımla anlaştım onlar ile beraber kullanıyoruz ve gayet uygun bir fiyata aylık kullanımını aldık. En güzel tarafı da program hem bilgisayarda hem tablette hem telefonda mükemmel çalışıyor.

  Umarım işinize yarar kolay gelsin
 12. serpil havaoğlu Çeviri Grubu

  • Çeviri Grubu
  Sertifika Numarası:
  84390
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sem OSGB
  Arkadaşlar ben de Mete Han Bey gibi İSGES ile aylık olarak çalışmaktayım. İşimi kolaylaştırdığını, işlemlerimi daha kontrollü ve hızlı yapmamı sağladığını söyleyebilirim. Makul fiyata, müşteri memnuniyeti ve gerçekten kullanışlı bir program sunuyorlar. Tüm iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerine öneririm.