1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgde uzaktan egıtım acıl yardım:(

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve eskarem tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba
    ben ısg kursuna kayıt oldum uzaktan egıtım krsları var bıldıgınız gıbı . ön test kısmını cozuyordum ve bırden elektrık kesıldı benımde testım oyle kapandı ve sımdı sısteme gırınce o testı cozemıyorum ve o konuya daır bır ıslem yapamıyorum:(( bu dersı alamzsınız dıye uyar verıyo. hıcbırsey anlamadım bu konuda bılgnız var mı?
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Öncelikle geçmiş olsun... :( üzülerek söylüyorum ki o testte başarısız oldunuz. Bunu kabüllenin artık. Aslında bu sizin için çok büyük talihsizlik olmuş. Ne yapın edin o testi artık unutmaya çalışın. Ancak panik yapmayın. Dünya dönmeye devam ediyor. Size bir sır vereyim mi? Aslında var ya formaliteden testler onlar...:D Allah iyiliğinizi versin konuyu okuyunca birşey oldu sandım :p
  3. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    tesekkur ederım:) testte onemlı dıl ama ben e kıtap ve vıdeolarıda ızleyemıyorum. acaba bellı bı puan uzerı olunca mı acılıyor o testler anlamadım kı:((
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Muhtemelen sırayla çözülmesi gereken şeylerdir. Testi çözemeyince diğerleri aktifleşmemiştir. Siz cerezleri temizleyin geçmişi falan silin hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız artık sonra bir daha deneyin testi çözmeyi olmadıysa gidin sistem yöneticisine başvurun teknik sorumluya... ;)
  5. sedem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba:) sanırım oralarda bir yerlerde güvenli çıkış olması lazım. oradan çıkıp tekrar sisteme girerseniz derse devam edebilirsiniz diye düşünüyorum. denemekte fayda var :)
  6. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende bişe oldu sandım yahu ilahi:)endişelenmeyin..
  7. Mert HUDUR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Benim de başıma aynı şey geldi sistem yöneticisinden yardım istedim, ön testi tamamlamadan dökümanları videoları açamazsınız, bu yüzden internet geçmişinizi temizleyip ön teste tekrar yeniden başlamanız ve tamamlamanız gerekli sitem üzerinde daha önce vermiş olduğunuz cevaplar saklı tutuyor tarayıcınızdaki geçmişinizi temizleyip sıfırdan başlayıp testi bitirin bir sorun olmaaz yoksa odersi tamamlayamazsınız. Kolay gelsin
  8. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    bu kadar basit şeyler için mi konu açtınız ?
  9. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    acemılıkten ve bılgısızlıkten bazen boyle basıt seyler ıcınde olsa danısacagım bır yer olarak gordum ve konuyu actım. bılgılerını paylsan arkadaslarıma tesekkur ederım.