1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgder geleneksel iftar ve aylık olağan toplantısı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Mahmut Cihan tarafından 21 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Mahmut Cihan İSGforum Üyesi

  TOPLANTI HAKKINDA GENEL BİLGİLER

  Tarih: 23 Temmuz 2014 Çarşamba

  Yer: THE GREEN PARK BOSTANCI HOTEL

  İçerenköy Mah. Manolya Sanayi Sok. No:36 Ataşehir / İstanbul / Türkiye

  Not: Toplantı Kadir Gecesinde olduğu için iftar sonrası programı olanlardan dolayı aylık olağan toplantımız iftar öncesinde saat 19:00 da yapılacaktır.

  Program: 19:00-21:30
  Toplantı Toplantı Gündem Maddeleri:

  *AB projeleri

  *İSAFF 2014 fuar organizasyon hazırlığı

  * Daha önceki toplantı kararlarının gözden geçirilmesi

  * Genel şikayetler  ULAŞIM: İçerenköy Mah. Manolya Sanayi Sok. No:36 Ataşehir / İstanbul / Türkiye
  Tel. (+90)216 573 3030 Faks. (+90)216 573 6060

  Kroki için http://www.thegreenparkbostanci.com/Iletisim.aspx

  ———————————————————————————–

  E5 – BOSTANCI KÖPRÜSÜNDE VEYA METRONUN BOSTANCI DURAĞINDA İNDİKTEN SONRA BOSTANCI SANAYİNİN ARKA TARAFINDA 10 DK YÜRÜME MESAFESİNDE

  Not: Toplantı yemekli olduğundan katılımcılardan ücret alınmaktadır. Ücret kişi başı 45 tl dir. İftar açık büfe şeklindedir. Önceden kişi sayısı bildirmek zorunda olduğumuz için en geç 22 Temmuz 2014 (18:00) akşamına kadar katılımcı sayısı bildirmemiz gerekmektedir. İftara eş ve çocuklarınızı getirebilirsiniz.

  İletişim için info@isgder.com veya 0 555 706 78 81

  Not: Toplantı Kadir Gecesinde olduğu için iftar sonrası programı olanlardan dolayı aylık olağan toplantımız iftar öncesinde saat 19:00 da yapılacaktır.