1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgder yönetim kurulu başkanına sorularınızı sorun!

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 31 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sayın İSGforum Üyeleri,

  Yönetim olarak İSGDER yönetim kuruluna soru listesi hazırlayıp göndermeyi düşünüyoruz,Bu sorular derneği daha yakından tanımak ve sizlere tanıtmaktır.Özellikle Asgari ücret konusu dahil tüm sorularınızı buradan yazarsanız biz bu soruları toplayıp düzenleyip İSGDER yönetim kuruluna ve yönetim başkanına göndermeyi düşünüyoruz.soruların cevabını İSGDER adına yönetim kurulu başkanı verecektir inşallah.burada(İSGforum.Net) söyleşi olarak yayınlanacaktır.

  İSGforum.Net
  Yönetim Kurulu
 2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Fiyat konusunda ne öneriyorlar. Birlik olmamız açısından bunu soruyorum.
 3. Deniz Ural İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146623
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Tüprag Metal Madencilik
  güvencemiz nedir, patronu nasıl denetliyeceğiz, bununla ilgili istihdam güvencemiz nasıl sağlanıcak ve daha baba bir soru, bu konu ile ilgili ne gibi bir çalışma yapmayı planlıyorlar... ?
 4. nokia6270 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bana göre iş güvenliği uzmanları devlet güvencesinde olmalı, devlet bu konuya kaynak ayırıp uzmanların ücretlerini kendileri vermelidir. öyle olmaz ise bu işin yapılması çok zor gibi görünüyor.