1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgforum üyelerinin dikkatine

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    isgfrm sitesi ile ilişkili hiç bir nesne,ad,ünvan,paylaşım ve şahısların bu sitede esamesini bile görmek istemiyorum ve de ciddi anlamda rahatsız olduğumu bildirmek isterim.

Halen sitemize ait kategorilerin izinsiz olarak kullanıldığını görmekten hicap duymakta ve sitemizde yayınlanan argümanların kaynak gösterilmeden kullanıldığınıda bilmekteyiz.

Sitemiz tüm derneklere eşit mesafede olmakla beraber desteklemekteyiz fakat siteden bozma ne olduğu belirsiz sitemidir dernekmidir belli olmayan ilgili kişi ve kurumların bu sitede herhangi bir paylaşımına gönlüm razı değildir.Hal böyle iken tüm inancımızı ve emeklerimizi insan yetiştirme ve hizmet kültüründen alarak kalite ve iş güvenliği kültürüne katkı yapmaya devam edeceğiz.Sitemiz 1 tane dahi reklam almamakta ve/veya tekliflere sıcak bakmamakta yada reklam şartlarını ciddi ve ağır tutmaktadır,yani kimseye eyvallahımız yoktur, ucuz ve basit işlerinde peşinde değiliz.

Saygılarımla,

Erkan DÜNDAR
  2. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Erkan Bey, Sosyal sorumluluk kapsamında gönülülük eassına dayalı bu siteyi toplum yararına kullanma çabalarınızı takdirle karşılıyorum.
  3. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    İş sağlığı ve güvenliği yasasının çıkmasının ardından, herkesin biz buradan ne çıkarırız, kendimize nasıl maddi manevi menfaat sağlarız düşüncesiyle hareket ettiği ve kendilerini iş güvenliği uzmanlarının sözde temsilcisi olarak tanıtmaya çalıştığı bir ortamda Erkan bey gibi bilinçli arkadaşlarımızın olayın sadece maddi unsurlarına değil sosyal noktalarına da vurgu yapmış olması beni sevindirdi.
  4. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Cahilliğimi bağışlayın ama orayı da size ait sitelerden zannediyordum ben bugüne kadar.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 14 Ocak 2014 ---
    Birde niye reklam almıyorsunuz ki? o işte çok para var :)
  5. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Erkan bey,reklam almamanız beni oldukça mutlu ediyor, bu siteyi farklı kılan budur,özeniniz için teşekkür ederim.
  6. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Reklam alsanız gelmem heralde:D bazı siteleri sırf o yüzden kullanmaktan vazgeçiyorum ya can sıkıcı bence.
    Hiç almayın hiç:D
  7. saray13 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42355
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayırlı olsun arkadaşlar.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Mart 2014 ---
    arkadaşlar 23 şubbat sınavı itiraz soruları açıklandı mı?
    bilen var mı ?