1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgforum aralık-ocak-şubat ve mart ayı paylaşım birincilerinin dikkatine

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Murat ERDEM
    nasılsın Erkan kardeşim, bir işe talip olduk, lakin Adresler gelmedi, Fatih bey, adres bilgisi için sana yönlendirmişti. sende ise bir mail atarmısın , kimse bana adres vs. bildirmedi de :(
    bir de ben mart ayı kazananlarının hediyelerini gönndericem ya.
    ama senin yayınladığın listede aralık, ocak ve şubat var, bir yerde bir karışıklık oldu sanırsam...

" ARALIK-2012

1-Ali İhsanDönmez (-iş ayakkabısı-S3)

2-Mügen91 (-Kırmızı baret-birinci kalite)

3-Ergül Çatalbaş (-Yelek-yönetici yeleği-birinci sınıf)

OCAK-2013

1-Nurdan Dahi (-iş ayakkabısı-S3)

2-Özkan Bozkurt (-Kırmızı baret-birinci kalite)

3-Tuğba Coşkun (-Yelek-yönetici yeleği-birinci sınıf)

ŞUBAT - 2013

1-Mine Soysal (-iş ayakkabısı-S3)

2- Engin Kara (-Kırmızı baret-birinci kalite)

3-Dilek Altınok (-Yelek-yönetici yeleği-birinci sınıf) iSGforum @Facebook / iSGforum @Linkedin / iSGforum @Twitter/iSGforum @XING
    Erkan DÜNDAR
    Maden Mühendisi

yani benim mart ayı için (veya varsa önceki aylardan) hediye alacağım kişilerle, alınacak hediyeleri son bir kez daha liste olarak bana gönderirmisin, sözümü bir an önce yerine getireyim daaaa.... :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2013 ---
    yöneticimiz Murat bey 4 aylık isgnet ayın paylaşımcı birincilerine sponsor olmuştur bir kereye mahsus.yukarda kişiler adres ve telefon bilgilerini lütfen özelde yada burda yazsınlar...