1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgforum illuminati ^^

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  ISGForum illuminati devrede.. :p:p

  Şaka bir yana, profilinize kimler bakmış ana sayfadan da görebileceksiniz artık işte şöyle;

  profilebakanlar.PNG

  Böylelikle profilime kimler bakmış acaba diye profilinize girmeye gerek kalmayacak. Üye kart (Overlay) sistemimiz olduğu için karşı kişinin profiline girmeden detaylara da bakabileceksiniz her zaman olduğu gibi.

  -Eskisinden daha hoş bir görünüm verildi, daha kullanışlı oldu.
  -Bir kişi kaç kere bakmış (misal 10 kere), böyle bir özellik de eklendi.

  Dilerseniz, profilinize bakanlar özelliğine buradan yani üst menüdeki gizlilik linkine tıkladığınız zaman, açılan sayfada "Profiline bakanlar özelliğini görebilir:" ayarını kendinize göre insanlara açıp kapatabilirsiniz. Verdiğiniz izine göre profilinizi gören kişiler bakanları görecek ya da göremeyecekler. Siz hep göreceksiniz tabii ki.

  Saygılarımızla,

  İSGforum Sistem Yönetimi