1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgforum mobile özelliği

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Merhaba değerli arkadaşlar. Artık sitemize mobile ile giriş yapabileceksiniz. Mobile özelliğimiz şu an aktiftir. Dolayısıyla mobile ile giriş yaptığınız zaman sistem otomatik olarak sizi Mobile temasına yönlendirecektir. Ancak, "beni otomatik yönlendirmedi?" derseniz, en alta sol kısıma inin ve orada "ISGForum" linki var. Ona tıkladığınız zaman bir pencere açılacak ve oradan "ISGForum Mobile" seçip mobile olarak sitemizi rahatça kullanabilirsiniz. Mobile sistemimiz isteklerinizi hemen hemen %90 karşılayacak durumdadır test edilmiştir. Zamanla da geliştirilecektir. Yani yakın bir zamanda çok güzel bir mobile sisteme sahip olacağız. Bunun için bizzat uğraşacağız.

  ISGForum Mobile sisteminin desteklediği cihazlar: Android, Blackberry, Windows ce, Windows Phone, iPhone, HTC

  Saygılarımızla,

  İSGforum Sistem Yönetimi
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Mayıs 2014 ---
  Sayın üyeler,

  Mobil temamız daha hoş ve kullanışlı bir hale getirildi. Mobil sistemimizi kullanmak için tek yapmanız gereken cep telefonunuzun tarayıcısında www.isgforum.net yazmaktır, sistem cep telefonu ile girdiğinizi otomatik olarak algılayacak ve ilgili sisteme yönlendirecektir. Bundan sonra sitemizi daha da keyif alarak gezeceğinizi umuyor, mobil telefonlar ile iletişimi hiç kesmeyeceğinizi düşünüyoruz.
  Sitemize dilediğiniz vakit 7/24 mobile ile de giriş yapabilir ve faydalanabilirsiniz. Mobil sistemimiz bütün işletim sistemleri desteklemektedir. Aşağıda bir kaç ekran görüntüsüne bakabilirsiniz.

  Mobil sistemi gibi, 'BETA' olarak belirledik ve çalışmalarımız devam etmektedir gelişmeleri yine bu konu altında bildireceğiz.

  1-4.png 6.png