1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgforum.net paneli ; iş güvenliği uzmanları bu defa kendi....

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

isgforum.net PANELİ ; İş Güvenliği Uzmanları Bu Defa Kendi....
Başlangıç Tarihi: Jun 23, 2013 12:00 AM
Bitiş Tarihi: Jun 23, 2013 06:00 AM
Saat Dilimi: Europe/Athens +03:00 EEST

Yer:
Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Toplantı Salonu
Körfez Mh. İzzet Uzuner Sk. No:14
İzmit / Kocaeli 41100

Gönderen: Tuğba Coşkun

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. Mesut KARTAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Gerek duymamıştık sanırım, ama merak edenler varsa duyurmuş olalım. PANEL ÜCRETSİZDİR...
  2. hsynmnt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok kalabalık, yararlı bir panel olacağını umuyorum ve düşünüyorum
  3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Yararlı bir etkinlik olacağını bende ümit ediyorum.Koltukları doldurmayı amaç edinmedik,zamanı olan herkesin en azından isg ye gönül vermişse katılmasını isterim..bu panelin geri bildirimleri Türkiye çapında panel organizasyonlarımızı tetikleyecek ve bizi daha etkin organizasyonlar yapmaya iteceğinden şüphem yok.​
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çok güzel bir ortam olacak ve Panel Bilgileri çok güzel hazırlanmış,proğram çok güzel hazırlanmış.benim umudum var güzel şeyler olacak inşallah.Tuğba hanım ve Mesut Bey çok güzel çalışamalara öncülük ediyolar fedakarlık ediyolar.Samimiyet,Fedakarlık ve enerjiniz sizleri başarılı kılacaktır.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Haziran 2013 ---
    O panelin dolup taşması lazım..sizleri tanımaları lazım..
  5. hsynmnt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.
  6. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Arkadaşlar,
    Panel boyunca fotoğraf,video çekimi,katılıımcılarla ilgilenme,ara larda çay doldurma işleri konusunda desteğinizi bekliyoruz.Gönüllü olan arkadaşlar özelden bana mesaj atabilir mi?
    isgforum ekibi olarak bitirelim!
  7. Gülay Kudret Birdal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    S. S. Dilovası Hurdacılar ve Ambalaj Atıkları Toplama Ayırma İşletme Kooperatifi
    misafir getirebiliyoruz değil mi?:rolleyes:
  8. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Misafirinizin iş güvenliği ile alakası yoksa sıkılabilir :) fazla misafir olmasın tabiki değil mi? :)
  9. Gülay Kudret Birdal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    S. S. Dilovası Hurdacılar ve Ambalaj Atıkları Toplama Ayırma İşletme Kooperatifi
    arkadaş ağustosta sınava giriyor benden daha alakalı da isgforum üyelerinden değil o bakımdan sormak istedim :oops:
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    isgforum bahane Tuğba hanım ve panel şahane..çay içer hemde tanışır arkadaşınız profesyonellerle..onlar topluluk değil hem profesyonel ve bu işe gönüllüler..
  11. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Bu panel sadece sitemiz üyelerine ait değil ki,bu işe gönül vermiş herkes katılabilir!!!
    Sakın bu şekilde düşünmeyin,bu ilan Çevre Mühendisleri Odası üyelerine,Makina Mühendisleri Odası üyelerine,
    risk yönetimi grubunda,facebookta birçok grupta ilan edildi,kaynağımız burası, en azından organizasyonu yapan bizlerin ilham kaynağı burası..
    Biz aracıyız Erkan Dündar ın sürekli bahsettiği gibi.
    O nedenle, onlar misafir olmuyor hedef kitle oluyor :)
  12. Gülay Kudret Birdal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    teşekkür ederiz o halde :)
  13. Meltem Çalışkan Arpaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  14. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba Arkadaşlar,

Panelimizde Konuşmacı ve yönetici olarak bulunacak arkadaşlarımıza yardım ve de destek ihtiyacımız var.Bu hususta Arkadaşlarımız konuşmacı ve organizasyon işi ile meşgül olacaklarından geri işlerde hizmet veremeyeceklerinden kendilerine yardımcı olunması gerekmekte.Bu hususta yardım ve desteklerinize ihtiyacımız var.Tuğba Coşkun hanımla irtibata geçilmesi arz olunur.şimdiden teşekkür ederim.

İSGforum Yönetimi
  15. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    En az 2 kişiye ihtiyacımız olabilir.Desteklerinizi bekliyoruz.
  16. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Tuğba Hanım Antalya ya da bekliyoruz..
  17. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Yarın 23.06.2013 tarihi itibari ile saat:12:00 de herkesi panelimize bekliyoruz..katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar.Arkadaşlarımız yardım ve desteklerinizi bekliyor.
  18. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Panel organizasyon ekibimizi oluşturduk,misafirlerimizin katılımını bekliyoruz.
  19. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Beklentileri karşılayabilmek ümidi ile,yarın görüşmek üzere..
    Sağlıcakla.
  20. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    yarin yani 24 haziran ankaradayim. Mini bir zirve yapablriz.
    tel numaram: 0533 491 07 51

Bu arada güzel bir panel oldu. Emegi gecen tüm arkadaslarima, özellikle tugba coskun ve mesut kartala sükranlarimi sunarim.