1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgforum.net'de fark var..

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 6 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  arkadaşlar merhaba ben bu şekilde olan bir kaç formu izledim inanılmaz fark var bizim grup çok önde gidiyor bilgi paylaşan görüş bildiren herkese teşekkürü borç bilir büyümek için tartışmamız gerektiğini unutmayalım dahada çoğalmak dileği ile herkese iyi akşamlar.
 2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi

  üyelerin,yöneticilerin ve siteyi hazırlayanların bilgili olmasından kaynaklanıyor
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Fatih Özcan ve Mastırımız gibi markalar bu siteye ruh ve biraz daha anlam kattılar..onlara huzurunuzda teşekkürlerimi sunuyorum..bana gelince bu siteden gündemi sayenizde takip eder oldum..gündemi sizler bilgi,paylaşım ve yorumlarınızla siz belirleyin..bu site profesyonellere gönüllük ilkesiyle hizmet etmeye devam edecek gücümüz yettiğince...aramıza katılan yöneticilemiz beklentisiz göstermiş oldukları say ve gayretleri içinde ayrıca minnettarlığımı göstermek isterim..
 4. Mine Soysal İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  126004
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  AYDIN ELİT OSGB
  aman efendim asıl biz minnettarız en başta da bendeniz :)..
 5. Hakan COŞKUN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bende baya bir siteye üyeyim ama buranın seviyesi gerçekten daha farklı.bence en önemlisi bilgi kirliliği yapacak durum oluşmuyor.seviye olarak çok üst sıralarda diyebilirim