1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

|isgforum.net'e | forum gönüllüsü kardeşlerimize |seyir defteri |

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yeni bir döneme merhaba

14 ocak 2014 günü sınav notlarımız açıklandı.

Allah'a şükürler olsun sınavı geçtik.Bundan dolayı , tüm gönül dostlarına , forumun değerli yöneticilerine , dualarıyla destek olan herkese teşekkürü borç bilirim Allah Sizlerden razı olsun.
    Forumdaki kardeşlerimizin büyük çoğunluğunun geçtiğini de görerek mutlu oluyoruz.
    Geçemeyen kardeşimizde inşaallah bir daha sınava geçecektir.

Bundan sonra bu alanla ilgili , herkesin bir çizeceği yol olacaktır.
    Bu yolda da isgforum.net bilgi birikimini paylaşacak forumun tüm üyelerini yalnız bırakmayacaktır.

Bizim diğer forumlardan farkımız , paylaşımlarla, muhabbetle sevgi ve saygıyla dostlukların oluşmasıdır.

Bu ne parayla ne de başka bir şeyle ölçülür.

Uzman olarak her takıldınız konuda forumda mutlaka bir kardeşimiz size bildiği kadarıyla yardımcı olacaktır.

Uzman olarak kazandığınız tecrübeleri de paylaşarak , hiç bir uzman kardeşimizin burnunun dahi kanamaması için çalışmalıyız.

Bu birliktelik çok önemli.
    Bu dayanışma bizi işimizde başarılı şekilde çalışmaya götürür...

Paylaşımın Dostluğu Dönüştüğü Yerdesiniz.
    Bizimle yol almaya devam edin..
    isgforum.net
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kaptan sizlersiniz, seyir defteri hükmünde bu sanal platform birbirinize daha hızla iletişim kurma ve bilgiyi daha uygulanabilir hale getirerek aracı olmaktadır.Bilgi paylaştıkça çoğalırdı eskiden şimdi öyle değil bilgiyi bul ve en iyisini yaparak alanında fark yarat dönemidir.

Saygı ve sevgilerimle..
  3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Ben buradan siteye katkılarından ötürü özellikle @Muhammed Ali kardeşime teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Değerli vaktini bu site için harcadı. Çoğu kişi bu sayede sertifikasını aldıysa ne mutlu sana.
    Biz tembellik edip tek soru ile kaldık. Nasibimiz 24 Mayıs sınavı olur inşallah.
    Bu andan itibaren tekrar kenetlenelim, piyasa dayanışma ve iş güvenliği görsün.
    Bazen internette arama yaparken ilk sıralarda bizim sitemiz çıkıyor. Gurur duyuyorum. Demekki sektörde birilerine rehberlik ediyoruz.
    @Erkan Dündar senin ve @Talha Taflıoğlu nun da hakkı ödenmez.
    ( Bu arada seyir defteri falan deyince benden bahsedersin sandım ama olmadı. Unutulduk sanırım.)
  4. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Siteye emeği geçen tüm dostlara sizlere çok teşekkür ediyorum.

Amiral gemisinin kaptanı SAİT beyi siz değerli Dostumuzu unutmamız mümkünmü.