1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgforum::sertifika yükseltme sınavına hazırlanma ve bilgi rehberi

Konusu 'Sınav Hazırlık Klavuz ve Rehberi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. sedat D İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    olabilir sayın site yöneticisi bunları kendinize rehber alabilirsiniz tabiki. ancak başlık sınava hazırlanma ve bilgi rehberi olunca sınavda olmadığını hatta gerçek hayata çalışırken de sorumlu olmadığımızı belirtmek istedim.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tüzükler 1 kere okunmalı yinede ne olur ne olmaz..:)
  3. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bence tüzük sorabilirler yine sağları solları belli olmuyor bir sınavda 22 yanlış soru soran komisyondan her şey beklenir demedi demeyin:))
  4. E.AYHAN BAL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16654
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İLMER OSGB
    22 sorunun iptal nedeni yanlış olması değil geçerli olmayan tüzükten sorulduğu içindi, tüzüklere yönelterek yanlışmı yapılıyor acaba?
  5. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    içinde tüzük kelimesi olmayan ama içerik bakımından tüzükte yer alan sorular vardı iptal edilmedi biliginize..
  6. sebnem777 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet ayhan bey tüzüğe yönelterek hepiniz kalın tek ben geceyim diye uğraşıyorum yaşasın kötülük:)))
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Kasım 2013 ---
    şaka bir yanada isteyen bakar isteyen bakmaz ben bakmayı düşünüyorum ama o kadar çok kafam karıştıki neye bakacağımı şaşrdım düzgün bir çalışma yöntemi bulamadım henüz ya sizler nasıl çalışıyorsunuz
  7. E.AYHAN BAL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16654
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İLMER OSGB
    Tüzükleri atlayarak ,yönetmelikler ağırlıklı çalışıyorm :) (Şaka ) risk med in kitabıyla hazırlanıyorum içinde hem kanun, hem tüzük ,hem yönetmelik ,tebliğ hepsi var. bolcada soru. önemli yerlerine not çıkartıyorum. özet şu an yavaş geriden geliyor hazmede hazmede ... benim durum bu.
  8. Mustafa Yongul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Herkese Selam.

Benim bir sorum vardı. ben 21 aralık ta c sınıfı sınavına gireceğim. kamuda 13 yıl memur olarak çalışmışlığım var. c sınıfını kazanırsam ağustos 2014 e kadar açılacak yükseltme sınavlarına girebilmem için gün sayımı belirtir dilekçeyi hemen mi vermem lazım yoksa kazandıktan sonra mı? bu konuda cavep verebilirseniz sevinirim.

saygılarımla.
  9. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    c sınıfı belgeyi aldıktan sonra başvuru yapacaksınız.
  10. serkan eraslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu paylaştığınız güncel değil mi?
    birde kitap tavsiye edebilecek olan var mı?
    ankarada nereden alabilirim
  11. Yasin Alemdar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ne güzel insanlarsınız.Paylaşımlarınızdan dolayı ALLAH(C.C.) razı olsun.
  12. selami cartıllı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97706
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    erkan bey
    sınava hazırlık için
    "2005-2013 yılları arasında çıkmış olan tüm A-B ve C sınıfı resmi sınavları tekrar çöz."
    dediniz. Fakat özellikle ağustostan itibaren mevzuatta önemli değişiklikler oldu.
    Eski sorulardaki doğruların birçoğu değişti.
  13. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Zaten eski mevzuata göre cevabı yeni mevzuattaki cevaptan ayırt edebiliyorsanız sınava hazırsınız demektir.:)
  14. Halit saydam İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aralık sınavında C belgesini aldım, Şubatta yapılacak olan yükseltme sınavına hazırlanıyorm B için, fırsat buldukça çalışıyorum, iş yğunluğu,ev aile az zaman kalıyor, netten kaynaklar bulup çalışıyorum,
    Bu güne kadar gördüğüm en kapsamlı, en güzel çalışmayı bu sitede gördüm, emeğinize sağlık,
  15. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Tüzüklerden soru olmayacağı kesin bilgidir
  16. HASAN AVŞAR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    SAYIN ERKAN DÜNDAR BEY A SINIFI YÜKSELME SINAVINA GİRECEĞİM BUNUNLA İLGİLİ SON A SINIFI İSG KONU SORULARLA İLGİLİ YENİ KİTAP ÇIKTIMI ACABA İSİM VE ADRESLERİNİ VEREBİLİRMİSİNİZ SELAM SAYGILAR