1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgforum site politikası özeti..geçmiş zaman diyaloğu-merhaba

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar Merhaba,

Geçmiş zaman Site iç yazışması ile bir arkadaşımızla diyaloğum oldu ve diyalog bittikten sonra derdimizi anlatığımı fark ettim ve paylaşmak istedim.Bu diyalog site İSG Politikası ve İSGforum politikasının arka bahçesinde dolaşmamıza neden oldu.Ayrıca yakın zamanda;

İSG Politikası,
    İSGforum Site Politikası,
    Amaç ve Kapsam,
    Site Yönetim Kadromuz Özel Banner ile yayına girecektir.Diyaloglarımızda ki Türkçe imla ve yanlış anlamalar için şimdiden affınıza sığınır ve hoşgörünüzü istirham ediyorum.

Saygılarımızla,

Yönetim Adına,

Merhaba,
    1. Ezel Yigit
      erkan bey,

forumla ilgili görüşlerimi daha önce belirtmiştim.forum bazı kişilerin tekelinde dönmeye başlamış açıkcası ve çoğu kişiye karışıda oldukça kaba olduklarını görüyorum herkesin gönderisine anlamsız ifadesini yapıştırmak sonra kişileri hırçınlaştırmak bir uslüp olmuş.al gülüm ver gülümler bu olsa gerek​
    2. Erkan Dündar
      görüşünüz sonrasında siyaset meydanını kaldırdım.Arkadaşlar her fikri ortaya koymalı savunmalı ve paylaşmalı hatta.sorun şu ki çocuklar birbirine tahammül etmiyor dinlemiyor yada empati kuramıyorlar ve de birbirlerine bazı düşüncelerini empoze etmeye yada kabul ettirmeye çalışıyorlar.bu noktada argo ve ahlaksızlık görünce uyarıyoruz forum kuralları çerçevesinde yada siteden geçici uzaklaştırma alıyorlar.amacımız bağcıyı dövmek değil insani olarak bizde bu sitede üyeyiz bizimde duygularımız var demektir.yakında isg politikası ve isgforum politikasını yayınlayacağız.Burası sizlerle çayımızı yudumlarken dertleştiğimiz paylaştığımız herkesin sitesi olmaktır.

duyarlılığınız ve ilginiz için teşekkür ederim.sizlerin sayesinde sizlerden güç alarak daha iyi olacaz inşallah.​
    3. Erkan Dündar
      ve gerekli forum yöneticileri uyarılmış ve arkadaşlarda mesajı almış bulunmaktadır.Hata yapılabilir bu kişileri karalamak ve yok etmek olmamalıdır.​
    4. Ezel Yigit
      :) öyle tabi ki.​
    5. Ezel Yigit
      yolunuz her daim açık başarınız bol olsun..​
    6. Erkan Dündar
      Ezel hanım katkılarınız ve sitede sergileyeceğiniz karakter bizim için önemlidir.KAtkılarınızın devamını bekliyorum.

Teşekkür ederim yine ilginiz için..​
    7. Erkan Dündar
      Teşekkür ederim..siz gibi algı yeteneği yüksek arkadaşlarımız olduğu sürece ümidimiz var..tek amacımız muhabbet ve samimiyet..ve faydalı ve iyi insan olmak..o kadar..inanın maddi manevi beklentim yok ve hiç olmadı..​
    8. Ezel Yigit
      ben teşekkür ederim,insanı değerli kılan bir tavrınız ve konseptiniz var(ödül puanları vb) çok hoş ve inanın sınavı siteniz sayesinde kazandım diyebilirim:)))​
    9. Erkan Dündar
      Ezel hanım bu yazışmayı kopyalayıp sitede yayınlayın derim.asıl başarımız bu en son yazdıklarınızdır..çok sevindim inanın bu yolda bunları duyuyor olmak acaip motive ediyor insanı..Saolun siteyi sahipleniyor bir arkadaşımız görüyorum işte bu diyorum doğru yoldayız diyorum.​
    10. Ezel Yigit
      :)))​
    11. Ezel Yigit
      kesinlikle doğru yoldasınız :)
    12. Erkan Dündar
      :)..yayınlayalım mı diyaloğu herkes görsün..çünkü diyaloğumuz amacımı anlatıyor..​
    13. Ezel Yigit
      :) ilk kısmı yayınlamayın amaaa bana kızarlar sonra :))​
    14. Erkan Dündar
      kızmazlar önemli mesajlar ve önemli sorular var bu diyalog isgforum politasının diyalog olarak yansımasıdır.Yöneticilerimizin herbiri iyi,faydalı ve muhabbet insanıdırlar ve emekleri ödenmicek kadarda en az üyelerimiz kadar değerli ve sevdiğim arkadaşlarımdır.​
    15. Ezel Yigit
      ben şöyle yapayım konu başlığı açayım :))olurmu?​
    16. Erkan Dündar
      Talha bey bu diyaloğu resim jpg haline getirmek istiyorum ve paylaşımda eklemek istiyorum.sizcede uygun olur mu?​
    17. Ezel Yigit
      :))​
    18. Erkan Dündar
      Ezel hanım ben bu samimi ve içten bilgi dolu derdimi özetleyen diyaloğu paylaşmayı çok isterim yok derseniz sıkıntı etmeyin öyle kalır.:)..paylaşmayız neolcak.​
    19. Ezel Yigit
      bari ilk attığım mesajı çıkartın :))öğretmene şikayet eden çocuk gibi olacam vallahi :))))​
    20. Erkan Dündar
      :)..olsun..hatta takdir alacaksınız emin olun.​