1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Isggm genel müdürü değişmiş

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve bim tarafından 14 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

 1. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
 2. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Hayırlı olsun. İşallah uzmanlara da bir destek olur.
 3. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  TARKAN ALPAY- TEŞKİLATLANMA BAŞKANI

  1967 İstanbul doğumlu. Yükseköğrenimini KTÜ Fizik bölümünde tamamladı.1992-2002 yılları arasında serbest meslek ile iştigal etti. 2002-2007 AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Özel Kalem, 2007-2013 Milletvekili Danışmanlığı görevlerini yaptı. 2013 yılından itibaren Sağlık Bakanı Özel Kalem Müdürü görevini yürütmekte. Bir dönem Bisiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği sonrası Bisiklet Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanlığı görevine devam etmekte. İngilizce bilmekte olup. Bir çocuk babasıdır.

  BİZDE KALIPÇIYA MESLEKİ YETERLİLİK ALDIRMAYA ÇALIŞALIM
 4. Stility İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bizim orda " sarı çizmeli Mehmet Ağa" derler böyle işlere.